Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеСитуації. Події. Факти.

МОЖЛИВО, "ТАНЦПОЛ" БУДЕ І У ДОРОСЛИХ
На дискотеці у Сватовому танцюють зараз виключно підлітки. Тим же, хто вже зі школи виріс, а до кресла перед телевізором не доріс, як кажуть в народі, піти просто нікуди (це якщо не брати до уваги місцеві бари, що використовуються дорослими дядями та навіть тьотями часто лише для того, щоб кров горілкою розбавити). "У Кременній відкрили дискоклуб, де проводяться і "Дискотеки 90-х" (чи 80-х - не це суттєво), і танцювально-розважальні програми, а от в Сватовому нічого подібного не існує," - ось як говорять мешканці нашого міста.
"Літають" серед сватівчан чутки: кажуть, на площі Перемоги будується розважальний комплекс на кшталт нічного клубу. Будівельники, що працюють на цьому об'єкті, ні підтверджують, ні спростовують того. Значить, є надія, що не лише молодь шкільного віку, а й доросліші люди матимуть "танцпол"?

ЗІГРІВАЮЧИЙ ЛИСТЯНИЙ ЕФЕКТ
Ще й досі люди спалюють опале листя або ж звалюють його у купи понад дорогою (на вул. Артема, приміром), щоб працівники "Сватовеблагоустрою" вивезли його подалі з очей - десь на смітник.
А от господарі одного з будинків, що на вул. Зеленій у Сватовому, "збирають" оте осіннє опале листя, що називається, цілими лафетами: ним вони топлять піч у домі - газ бо дорогий дуже.
Кор. «НС».

Собака бывает кусачей
Зашел на территорию центрального рынка возле железнодорожной станции. Иду между торговыми лавками, ищу себе перчатки. Поворачиваю направо, с центральной линии в своеобразный коридорчик между ларьками, решив сократить расстояние и выйти на новые ряды. Вдруг ни с того ни с сего на меня бросаются три собаки. Чем я им так резко не понравился, не знаю. Они грелись под ларьком. Остановился, замер - все по инструкции, которую неоднократно читал в интернете, ведь собаки на меня нападают не первый раз. Знаю еще - нельзя поднимать руки, делать резкие движения, и совсем уж безнадежное дело - убегать. А еще надо прижаться спиной к стене, чтобы не обошли сзади… Но все эти предосторожности мне не понадобились. Видимо, собаки были довольны и тем, что напугали меня, и быстро ретировались.
Я в тот момент подумал только об одном: а что если бы так же шел ребенок один или пусть с мамой за ручку двух-трехлетний малыш?! Итогом нападения собак мог стать испуг, психологическая травма. Бродячие собаки - вопрос сложный. Отстреливать их нельзя, усыплять, стреляя из специальных ружей шприцами, - дело дорогое… У дуэта Никитиных есть известная песенка - "…собака бывает кусачей только от жизни собачей". Так собакам что, человеческие условия надо предоставить, тогда нападать не будут?
В. Дмитриев.

Оксана РАКІТІНА.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика