Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеШахрайське свинство у Свистунівці

У Свистунівці сталася неординарна пригода. Туди на свинокомплекс, ввечері, 23 листопада, де, як відомо, підприємцем О.І. Летучим на найсучаснішому рівні обладнано тваринницький комплекс (СФГ "Надія"), прибула група з 8 чоловік, котра не допускала до роботи працівників. Свинарку і кочегара зачинили в приміщенні і вони не мали змоги звідти вийти. В той же час велось завантаження в КАМАЗ свиноматок. Для з'ясування обставин на місце подій прибув бригадир М.В Богунов. Та по відношенню до нього була застосована фізична сила.

Дізнавшись про "свинство", котре сталося у Свистунівці, редакція "НС" звернулася до безпосереднього учасника подій, М.В. Богунова, який розповів про те, що відбувалося на свинокомплексі 23 листопада.

- Ввечері працівники комплексу зателефонували і повідомили, що приїхала група людей на машинах, - сказав Микола Васильович. - Розпочалось завантаження свиноматок в КАМАЗ. Я відразу повідомив про ситуацію нашому адвокату, який зателефонував до міліції. Десь о дев'ятій вечора я прибув на свинокомплекс і поставив свою машину на виїзді, щоб не могли вивезти свиней. Та мене прибулі чоловіки схопили, заламали руки і затягли у сарай, щоб не бачив номерів машин. Мою ж машину відіпхнули, свиноматок на КАМАЗ завантажили у кількості 14 голів і вивезли.

- Але ж це самоуправство — діяти подібним чином?
- Так. Але, судячи з усього, подібна схема дій вже відпрацьована. Один з прибулих вже "відзначився" аналогічною крадіжкою у Коломийчисі. Все ж далеко від'їхати ця "група захоплення" не змогла - прибула міліція і зупинила КАМАЗ.

- А міліція приїздила на свинокомплекс одного разу чи більше?
- Конфлікт почав назрівати ще вранці, коли працівників комплексу намагалися не пустити на роботу. Але ж вони мають виконувати свою роботу, а тому зайшли через хвіртку. За існуючим договором господарка (Ганна Федорівна) лише контролює роботу, а все майно, що знаходиться на самому комплексі, належить О.І. Летучому. Між тим господарка спробувала вигнати працівників. От тоді і було першого разу викликано міліцію. Людей "запустили" на комплекс, і міліція поїхала, вважаючи справу зробленою.

- Судячи з інформації, котру маємо, Вам дісталося від прибулих "гостей"...
- Так, поводилися вони жорстоко. Як вже сказав, заламали мені руки, грубо заштовхали в сарай. Незважаючи на те, що моєю машиною був перекритий виїзд, чолов'яги відкотили машину і звільнили дорогу для КАМАЗа.

- А як діяли правоохоронці?
- Їх теж спочатку намагалися не пустити, поки не приїхав О.І. Летучий. Потім міліціонери почали складати протоколи і складали їх до другої години ночі.

- Події, що розгорталися, зафіксовано на відеокамеру?
- Так.

- І де зараз знаходяться відеоматеріали?
- У райвідділі міліції.

- Прізвища всіх, хто брав участь у "захопленні" свиноматок, зафіксовані і невдовзі матимемо змогу про них дізнатися?
- Так, всі прізвища зафіксовано.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика