Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПРО ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ РУХУ ПОЇЗДІВ

Питання про збереження руху поїздів, зокрема "Дебальцеве - Київ" та "Донецьк - Москва" турбує сватівчан вже декілька тижнів. Треба сказати, що відразу після виникнення цієї проблеми керівництво району почало активно діяти, аби захистити інтереси сватівчан, які були вкрай занепокоєні можливою відміною руху поїздів. Зокрема, голова Сватівської районної державної адміністрації В. Мормуль разом з головою Кремінської РДА В. Рябініним та мером Лисичанська С. Дунаєвим звернулися до керівника фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України О. Єфремова. В.В. Мормуль мав також багаторазові бесіди з керівництвом Луганської дирекції залізничних перевезень і т.і.

Питання жодного дня не знімалось з контролю районної влади і постійно відслідковувались процеси його вирішення. На засіданні політради обласної організації Партії Регіонів О.С. Єфремов приділив зверненню керівників Сватівського, Кремінського районів та міста Лисичанська чільну увагу. Питання збереження руху поїздів було грунтовно обговорено, що стало поштовхом для його подальшого позитивного вирішення. Щира вдячність за це — керівнику фракції ПР у Верховній Раді О. Єфремову та голові обласної державної адміністрації В. Пристюку.

Окрім того декілька днів тому начальник Луганської дирекції залізничних перевезень В. Крючков особисто зателефонував голові РДА В. Мормулю і запевнив, що замість поїзда "Дебальцеве - Київ" буде курсувати поїзд зі сполученням "Луганськ - Київ" з проїздом через Сватове, тобто земляки, як і раніше, матимуть змогу добиратися до столиці прямим сполученням.

Віталій Олегович повідомив також, що зберігається і рух потягу "Донецьк - Москва". Отож, турботи районної влади не були даремними.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика