Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПологове відділення невдовзі стане до ладу

Відбулась 10-я сесія районної ради 6-го скликання. На її початку голова райдержадміністрації В. Мормуль, голова районної ради Т. Бервено, а також всі присутні тепло привітали з днем народження Коломийчиського сільського голову Н. Чуніхіну.

На минулій сесії депутати підтримали звернення депутатів Кремінської ради до керівників держави, у якому йшлося про необхідність внесення змін до Закону України "Про доступ до публічної інформації". На цей документ надійшли відповіді від заступника голови Держкомтелерадіо України Д. Кравченка та голови комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації А. Шевченка. З текстами відповідей депутатів і присутніх ознайомила керуюча справами райради О. Янголенко. Загальний зміст відповідей полягає у тому, що проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування мають оприлюднюватися в порядку, передбаченому зазначеним Законом, але, як повідомляється, у разі ухвалення рішення щодо внесення змін до Закону "Про доступ до публічної інформації", пропозиції, котрі надійшли від сватівчан, будуть враховані.

Було заслухано інформацію начальника фінансового управління М. Кодацького і прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, про прийняття додаткової дотації вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів з обласного бюджету та додаткової дотації з державного бюджету на поліпшення умов праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на заразну та активну форми туберкульозу на 2011 рік.

Як відомо, в центральній районній лікарні з ініціативи районної влади проводиться велика робота по капітальному ремонту пологового відділення. Також згідно Проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" в районі здійснюється ремонт шкіл та дошкільних навчальних закладів. У відповідності до рішення сесії обласної ради районна рада вирішила прийняти іншу субвенцію з обласного бюджету по спеціальному фонду у сумі 295 тис. грн. на завершення капітального ремонту пологового відділення ЦРЛ, а також прийняти іншу субвенцію з обласного бюджету для співфінансування мікропроектів в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», у сумі 127 тис. грн.

Було також прийнято рішення "Про порядок використання коштів інших субвенцій, передбачених в районному бюджеті місцевим бюджетам Сватівського району", "Про виділення коштів районному відділу освіти для співфінансування Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", "Про виділення субвенції Куземівській сільській раді для співфінансування Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", "Про перерозподіл кошторисних призначень, передбачених в районному бюджеті відділу освіти Сватівської райдержадміністрації на 2011 рік" та ін.

Сесія прийняла рішення про створення комунального позашкільного закладу "Плавальний басейн" та затвердила його статут. Як відомо, на одній з попередніх сесій було виділено кошти у сумі 125 тис. грн. для підготовки проекту басейну. Цей проект був підготовлений, пройшов експертизу. Нещодавно голова райдержадміністрації В. Мормуль мав ґрунтовну бесіду з головою обласної державної адміністрації В. Пристюком стосовно спорудження басейну і отримав повну підтримку у цій справі. Отож прийняття рішення сесією райради є цілком логічним.

Депутати ухвалили рішення про звільнення П. Ляшика з посади директора КЗ "Сватівський районний народний дім "Сватова Лучка" за власним бажанням, розглянули ряд інших питань.

Сесія одностайно підтримала звернення депутатів Кремінської районної ради до Прем'єр-міністра України, генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України, начальника Управління Донецької залізниці, начальника Луганської дирекції залізничних перевезень щодо запланованих змін в системі руху пасажирських поїздів. У цьому зверненні йдеться про крайню стурбованість запланованими змінами системи руху поїздів як дальнього сполучення, так і приміського. А також висловлюється прохання зважено підійти до вирішення питання зміни графіку руху залізничного транспорту і при прийнятті рішення врахувати потреби жителів регіону.

І на останок про наступне. На сесії райради завжди запрошуються представники силових структур. На жаль, з райвідділу міліції (далеко не вперше) не було нікого. Не з’явились на сесію і декілька депутатів (про те, як депутати відвідують сесії, буде повідомлено).

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика