Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Мілуватської тергромади

Розподілили кошти
Не так давно відбулась сесія Мілуватської сільської ради, котра розглядала важливе питання — прийняття бюджету на поточний рік. У складі ради - 16 депутатів. Вони й вели мову про те, як краще розподілити кошти, аби вирішувались найголовніші проблеми села. Відрадно те, що профінансовано усі так звані захищені статті бюджету.
Що стосується вільного залишку, то поки що остаточного рішення по його використанню не прийнято, але є намітки вкласти кошти в ремонт Будинку культури. Справа у тому, що ремонтні роботи вимагають зміни проекту, а це у свою чергу потребує узгоджень і певного часу. Потрібні будуть для приведення БК у порядок і залучені кошти спонсорів.
Передбачено також виділення коштів на благоустрій села, на ремонт каналізаційної мережі у дитячому садочку. Щодо ремонту, то тут продовжимо співробітництво з КП "Сватоветепло", з яким уже мали справу, і це підприємство довело свою надійність.
На сесії також було попередньо розглянуто Програму соціально-економічного розвитку тергромади.

Приміщення - в оренду
У Мілуватській загальноосвітній школі крім основного приміщення є ще одне - де розташовувалась школа у минулі часи. Нині ведуться перемовини (і будуть оформлені відповідні документи) з відділом освіти про передачу приміщення в оренду з тим, щоб там тимчасово розташувався БК.

Тротуари необхідні і в селі
У осінній період у селі було прокладено два тротуара від вулиці Кударя до автобусної зупинки (240 метрів). Тридцять плит, придбаних сільською радою, було безкоштовно прокладено при сприянні нинішнього депутата обласної ради В. Куницького.
Крім того, плити прокладались и на вулиці Шкільній (530 метрів). Тут транспортом допомогли агрофірми "Мілуватська" (О. Куницький) і "Хортиця" (В. Ляскевич).

Потрібна допомога
У дні великих снігових опадів на допомогу землякам приходять вже згадані агрофірми "Мілуватська" и "Хортиця". Вони надають необхідну техніку і виконують снігоочищувальні роботи. Крім того, трудівники цих господарств завезли крейду на вулиці Пушкіна, Ватутіна, провулок Ватутіна, і нею було засипано шляхові ями. У виконанні робіт брали участь і одноосібники.

У школі підростають каратисти
У Мілуватській загальноосвітній школі двічі на тиждень проводяться заняття секції карате. Учні (і хлопчики, і дівчатка) з задоволенням відвідують заняття, тренуючи власну силу та вправність.

H.C.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика