Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеНоворічний КВК скликає друзів

Новий рік у сватівських школярів асоціюється із запахом духмяної хвої, гарним настроєм і… новорічним КВК. Це яскраве дійство завжди збирає чимало глядачів, змушуючи кожного забути про усі негаразди і насолодитися кмітливістю та винахідливістю учасників гри. Цього разу на районній сцені Народного дому "Сватова Лучка" змагалися 6 команд старшокласників - "Тік-Так" Сватівської гімназії, "Шерхан" ЗОШ №6, "Наши люди" ЗОШ №2, "Звери" ЗОШ №8, "Братцы-кролики" ЗОШ № 1 та "Оба-на" Оборотнівської ЗОШ.

Свято відкрилося урочистим парадом команд-учасниць. Під гучні оплески глядачів КВН-щиків разом з шефами-спонсорами було запрошено на сцену. Учасники гри щиро привітали усіх присутніх з новорічними святами, а своїм шефам подякували за моральну та матеріальну підтримку.

А далі глядачів завертіло справжнє свято гумору і сміху. Програма КВК традиційно складалася з 2-х завдань - привітання команд "Новорічні вітання" та домашнього завдання на тему "И вот он пришёл". Кожна з команд вражала своїми дотепними жартами, злагодженим співом та яскравими костюмами. Неповторним стало лазерне шоу, яке подарували "Наши люди" із ЗОШ №2. Казочкою про сучасну Снігуроньку запам'яталася команда Оборотнівської ЗОШ. Величезну порцію сміху подарували глядачам гумористи із ЗОШ №6 та №8, вокальними здібностями вразили гімназисти. Шаленим запалом та творчим ентузіазмом зарядили присутніх учасники команди ЗОШ №1. Словом, кожна з команд показала вищий клас! А тому, підбиваючи підсумки гри, журі вирішило, що кожна з команд гідна перемоги. Отож, у номінації "Вишуканість КВК" перемогла команда ЗОШ №1 "Братцы-кролики" (капітан Володимир Лічман); в номінації "Крок до зірок" перемогу здобула команда Оборотнівської ЗОШ "Оба-на" (капітан Ганна Паюнова); в номінації "Музична феєрія" - команда Сватівської гімназії "Тік-Так" (капітан Олександр Гурьєв); в номінації "Яскравий стиль" - команда ЗОШ №2 "Наши люди" (капітан Анна Парафенко); в номінації "Глядацькі симпатії" перемогла команда ЗОШ №8 "Звери" (капітан Анна Бондарєва); в номінації "Гумор в квадраті" перемогла команда ЗОШ №6 "Шерхан" (капітан Анатолій Бобровник). Всі команди отримали почесні грамоти та подарунки, а їх капітани - пам'ятні сувеніри. Крім того, невеличкими подарунками журі відзначило кращих гравців, якими стали С. Озеров (гімназія), В. Ситніков (ЗОШ №2), Г. Паюнова (Оборотнівська ЗОШ), А. Бондарева і А. Усов (ЗОШ №8), В. Лічман (ЗОШ №1), А. Цубанов, І. Піляшенко та А. Божок (ЗОШ №6).

Захід пройшов весело і цікаво, залишивши у серцях глядачів частинку тепла і новорічного настрою, а також масу позитивних емоцій і приємних вражень.

Ольга РЕУКА.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика