Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеМинуле літо - сватівським дітлахам

Відпочивали і оздоровлювались
Влітку при загальноосвітніх навчальних закладах району працювало 37 пришкільних таборів, де відпочивало 1122 учні. На утримання пришкільних оздоровчих таборів влітку 2010 року було витрачено 134787 грн. бюджетних та 66874 грн. залучених коштів (разом 201661 грн.)
В усіх пришкільних таборах було організоване 2-разове харчування. Вартість харчування в середньому становила 11,5 грн. на одну дитину в день (разом з залученими коштами).
Найкращим чином харчування було організоване в Сватівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (15,33 грн. на одну дитину в день), Коломийчиській ЗОШ І-ІІІ ст. (14,60 грн. в день на одну дитину), Райгородській ЗОШ І-ІІІ ст. (13,81 грн. в день на одну дитину), Стельмахівській ЗОШ І-ІІІ ст. (13,66 грн. на одну дитину).
Найвищий відсоток від кількості дітей, які підлягали оздоровленню, - 100% — становить в Стельмахівській ЗОШ І-ІІ ст., Коломийчиській ЗОШ І-ІІІ ст., Ковалівській ЗОШ І-ІІІ ст.; 90-70% - в Преображенській ЗОШ І-ІІ ст., В-Дуванській ЗОШ І-ІІІ ст., Свистунівській ЗОШ І-ІІІ ст., Маньківській ЗОШ І-ІІ ст.

Допомога дітям
Найбільша спонсорська допомога для пришкільних таборів була надана:
- АФ "Лан" (Надоля Н.М.) - 2210, 24 грн. ФГ "Розівське" (Чуніхін І.В.) - 204 грн. (для Коломийчиської ЗОШ І-ІІІ ст.);
- ФГ "Стельмахівське" (Білоконь О.В.) - 1897,19 грн. (для Стельмахівської ЗОШ І-ІІ ст.);
- ППА "Хортиця" (Ляскевич В.М.) - 1000 грн., ППА "Мілуватська" (Куницький О.В.) - 350 грн. (для Мілуватської ЗОШ І-ІІІ ст.)
- ФГ "Сівачі" (Ходов В.Ю.) - 350 грн., ФГ "Барабашово" (Барабаш О.А.) - 210 грн. (для Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст.);
- ФГ "Пролісок" (Ковальов С.М.) - 369 грн., ФГ "Злагода" (Паюнов С.М.) - 300 грн., ПКП "Гіргіс" (Рукін Ю.В.) - 300 грн. (для Рудівської ЗОШ І-ІІ ст.);
- ПП "Каштан" (Кошова К.В.) - 139 грн. (для Н-Дуванської ЗОШ І-ІІІ);
- АФ "Любава" (Косарева Л.В.) - 222,60 (для Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст..);
- СФГ "Барабашово" (Барабаш О.А.) - 130,52 (для Круглівської ЗОШ);
- АФ "Мрія" (Шипов А.О.) - 200 грн. (для Містківської ЗОШ І-ІІІ ст.);
- АФ "8 Березня" (Шевцова С.З.) - 156 грн. (для Оборотнівської ЗОШ І-ІІІ ст.);
- СПГ "Адоніс-Агро" (Чернецький О.А.) - 116 грн. (для Преображенської ЗОШ І-ІІ ст.).

Міцні діти - міцна держава
Заміський табір Сватівський РКПЗОВ "Гончарівський" у цьому році працював у три зміни, було оздоровлено 376 дітей. 140 дітей пільгових категорій мали можливість відпочити в таборі за бюджетні кошти на загальну суму 134700 грн.
Найбільшу кількість путівок на оздоровлення у таборі було придбано СФГ "Зоряне" (5 шт.), «Прогрес» -10 (4 шт.), ППА "Мілуватська" (5 шт.), ПП "Лан" (3 шт.)
Добре спрацювали профспілкові комітети: ПК АПК (69 шт. на суму 45885 грн.), ПК освіти (45 шт. на суму 11223 грн.), ПК держустанов (13 шт. на суму 9376 грн.), ПК психолікарні (8 шт. на суму 2400 грн.), соцстрах (238 шт. на суму 164934 грн.)

"Гончарівський" оновлено
У цьому році проведений поточний ремонт корпусів та поповнилася матеріально-технічна база дитячого центру. Придбано нові меблі, посуд. Було організоване якісне 5-разове харчування, вартість якого становила 27 грн. в день. Діти ласували екзотичними фруктами, молочною продукцією від виробника, солодощами.
Дозвілля вихованців табору вміло організували вихователі з числа досвідчених педагогів району.
Велику допомогу у підготовці РКПЗОП "Гончарівський" надали: Борзило І.О. - начальник районного відділу головного управління МНС України в Луганській області, Борзило О.І. - керівник ППА "Гончарівська", Лібровська О.А. - керівник філії "Сватівський райавтодор", Пурко Л.І. - приватний підприємець.

Наметові табори
Влітку працював еколого-краєзнавчий табір "ЕКО -Горизонт" (начальник Ковчуг О.К.). Наметовий табір було розташовано в сосновому бору с. Хомівка та на березі Сватівського водосховища.
Заздалегідь були розроблені основні напрямки виховної, оздоровчої, еколого-краєзнавчої роботи. Кожного дня проводились екскурсії з метою вивчення довкілля, флори і фауни р. Красної, прибережної зони, соснового бору, вивчався видовий склад лікарських рослин і тварин, що занесені до "Червоної книги України". На організацію табору було витрачено 8672 грн., з них 5754 грн. - бюджетні кошти.
На базі Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Гончарівський" працював наметовий табір "Олімпієць". Харчування "олімпійців" було організовано в їдальні "Гончарівського". 30 вихованців ДЮСШ протягом 14 днів проводили навчально-тренувальні збори, оздоровлюючі заходи на річці Красній, внутрішньо-табірні спортивні змагання. Всього на організацію роботи табору було витрачено 15590 грн. бюджетних коштів.
Вихованці наметового туристичного табору "Нордвест" (30 учнів Сватівських шкіл) стали в липні учасниками байдарочного походу. Під час походу учасники мали змогу відпочити, познайомитися з пам'ятниками культури і природи м. Святогорська, Ізюм, Балаклея, Савинці, відпрацювати навички зі спортивного туризму та переміщення на байдарках. Витрати на організацію роботи табору склали 8837 грн., 6300 грн. - бюджетні кошти та 2537 грн. - залучені.

Літні канікули в Австрії
Четвертий рік поспіль юні мешканці нашого району, що мають статус дітей-чорнобильців, мали можливість провести літні канікули в Австрії. Альфред Леволь, керівник проекту в Морбат Харбасі "Діти Чорнобиля", протягом 21 дня оздоровлював 6 наших дітей.
Уже є домовленість та надійшло запрошення від австрійської сторони про оздоровлення 6 дітей Сватівського району в Австрії влітку 2011 року.

H.C.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика