Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеЗустрічаючи Новий рік

28 грудня у Народному домі "Сватова Лучка" було по-святковому тепло та радісно. Саме тут відбулося довгоочікуване свято - відкриття районної новорічної ялинки. Маленькі школярики, учні початкових класів шкіл району, підготувалися до цього заходу заздалегідь, одягнувши новорічні атрибути - святкові бантики, ріжки, блискучі перуки, шапочки Діда Мороза тощо. Розпочалося новорічне дійство з прологу, який підготували учні ЗОШ №6. Далі весела компанія смайликів (методисти та вихованці РМЦ) провели для школярів розважальну ігрову програму. Дітлахи з величезним задоволенням грали у запропоновані ігри, співали пісень у караоке і навіть танцювали.

Привітати учнів з новорічними святами прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Л.П. Русанова, заступник голови райради В.С. Честних та міський голова Є.В. Рибалко. Вони побажали всім дітям незабутніх новорічних свят, яскравих канікул та веселого настрою, а також вручили подарунки - солодощі.

А продовжилося свято новорічною виставою під назвою "Калоші щастя", яку підготували юні аматори сцени - учні ПШ №7. У піднесеному настрої, з купою приємних вражень малеча поверталася додому, затримуючись біля головного атрибуту Нового року - районної новорічної ялинки, яка вже сяяла яскравими святковими вогнями.

**********************
Наступного дня відбулась новорічна зустріч керівництва району з керівниками трудових колективів, служб, головами територіальних громад. Підбивались підсумки зробленого, пролунало чимало поздоровлень, теплих побажань, що в певній мірі додасть наснаги в подальшій трудовій діяльності. Звичайно, лунали пісні, була й розважальна програма, у якій активну участь брали присутні.

**********************
31 грудня у глядацькій залі ЦкіД "Сватова Лучка" відбувся святковий концерт. Сватівчани, що зібралися подивитися новорічне дійство, з задоволенням спостерігали, як самодіяльні аматори сцени дарували пісні, танці.
А після того, як земляки вже зустріли за столами Новий рік і стрілка годинника добігла до першої ночі, біля головної ялинки району відбулась святкова дискотека з хороводами.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика