Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеЩастя вам та успіхів у 2011-му!

Дорогі земляки! Сьогодні новий 2011-й рік зробив перший крок по планеті. І всі ми з надією очікуємо, куди приведе він кожного з нас, яким стане для Сватівського району, для нашої області та держави. 2010-й був роком непростим у багатьох відношеннях. Взимку ми обрали нового Президента держави, восени також пережили вибори - до місцевих рад. Оновлення владних структур неодмінно має принести оновлення і в житті. На жаль, спадок, що залишився від попередньої влади, потребує великих зусиль і немало часу, аби вирівняти ситуацію, утримати її на припустимому рівні, а вже потім розвивати поступальний рух вперед.

У вирішення цих непростих завдань гідний внесок роблять і трударі Сватівщини. Економічна криза і вкрай несприятливі погодні умови не дозволили отримати гарного врожаю ранніх зернових та зернобобових культур, але все ж аграрії району зуміли зібрати понад 48 тис. т соняшнику, що майже на третину більше планового завдання. В районі не допущено зниження поголів'я худоби, навіть досягнуто його зростання, успішно виконано завдання по виробництву молока та м'яса, в чому велика заслуга таких керівників як Н. Надоля (ППА "Лан"), К. Кошова (СФГ "Каштан"), С. Шевцова (ПП СВФ "Агро" ім. 8 Березня), Л. Полякова (ТОВА "Слобожанська") та ін. Впродовж року вели роботу і промислові підприємства - по виробництву олії, шроту, стального литва, пошиву курток, виготовленню бланкової продукції тощо.

Подією значного патріотично-виховного значення стало відкриття напередодні 65-річчя Великої Перемоги поблизу села Містки меморіального комплексу "Оборонний рубіж".

У 2010-му було завершено підведення мережі водопостачання до села Новоселівка, завершено газифікацію Рудівки, що стало справжнім святом для мешканців села. Послідовно і цілеспрямовано в районі здійснюються заходи по облаштуванню сільських бібліотек. Впродовж року було кардинально оновлено (фактично створено нові) бібліотеки в Райгородці, Гончарівці, Свистунівці, Ковалівці.

В полі зору районної влади постійно перебували питання навчально-виховного процесу в школах, надання всілякої підтримки медичним установам. Приділялась значна увага оздоровленню дітей в літній період, для Коломийчиської школи було придбано новий мікроавтобус. У районі проводилось немало спортивних змагань. З метою зміцнення матеріально-технічної спортивної бази для дитячо-юнацької спортивної школи м. Сватове було придбано 4 нових сучасних столи для гри в настільний теніс, а також необхідний інвентар. Наприкінці року було відкрито нову тренувальну залу для занять юних дзюдоїстів.

Розуміємо, що багато чого ще не зроблено, кількість проблем залишається значною, а нестача коштів далеко не завжди дозволяє всі ці проблеми вирішувати. Та все ж є надія на краще. Зміни, які відбуваються в країні, неодмінно позитивно позначаться і на нашому житті. Згуртувавшись і поєднавши зусилля, ясно усвідомивши особисту відповідальність за результати роботи, ми зможемо гідно здолати перешкоди, налагодити життя, відкрити його нові, світлі горизонти.

Шановні сватівчани! Щиросердно поздоровляємо вас з Новим 2011-м роком! Зичимо кожному всіляких успіхів у роботі та в повсякденних справах, бадьорості та гарного настрою, достатку та міцного здоров'я, дружніх взаємин, хай всі 365 днів нового року з вами пліч-о-пліч будуть Віра, Надія та Любов!

Голова райдержадміністрації Володимир МОРМУЛЬ.
Голова районної ради Тетяна БЕРВЕНО.


Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика