Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеРІШЕННЯ СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
п’ятого скликання двадцять п’ятої сесії
«Про районний бюджет на 2009 рік»

У відповідності до статей: 43, 44, 61 - 64, 66 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей: 141, 21 - 24, 63 - 66, 69, 71 - 77, 85, 90, 91, 96, 101 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік ” районна рада
ВИРІШИЛА:


1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2009 рік у сумі 65565,043 тис. грн., у тому числі обсяг дотації вирівнювання з державного бюджету в сумі 35549,200 тис. грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити в сумі 61691,878 тис. грн, спеціального фонду бюджету — 3873,165 тис. грн. згідно з додатком 1.

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2009 рік в сумі 65495,043 тис. грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду в сумі 61621,878 тис. грн. та видатків спеціального фонду — 3873,165 тис. грн. за функціональною згідно з додатком 2 та відомчою згідно з додатком 3 структурами бюджету.
Якщо після прийняття рішення про районний бюджет повноваження щодо виконання функцій або надання послуг, на яке затверджене бюджетне призначення, передаються у відповідності з чинним законодавством від одного головного розпорядника коштів районного бюджету іншому, то дія бюджетного призначення не припиняється і може застосовуватися в межах, визначених цим рішенням, для виконання тих самих функцій чи надання тих самих послуг головним розпорядником коштів районного бюджету, якому ці повноваження передані.
У процесі виконання районного бюджету у виняткових випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету фінансове управління райдержадміністрації здійснює перерозподіл видатків в розрізі економічної класифікації в межах річних бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах районного бюджету. Внесення цих змін до кошторисних призначень головних розпорядників коштів затверджується розпорядженнями голови райдержадміністрації, а до кошторису райради — розпорядженням голови районної ради. Перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету, збільшення бюджетних призначень на оплату праці та капітальні видатки за рахунок зменшення бюджетних призначень на поточні видатки окремо по загальному й спеціальному фондах здійснюється лише за погодженням із постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів. Виділення додаткових асигнувань за рахунок субвенцій, дотацій з державного і обласного бюджетів, за рахунок вільного залишку станом на 01.01.2009 року здійснюється тільки за рішенням сесії районної ради.

3. Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету на 2009 рік у сумі 600,000 тис. грн.

4. Доручити районній державній адміністрації забезпечити затвердження головними розпорядниками коштів районного бюджету лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2009 рік по кожній бюджетній установі з урахуванням зменшення обсягів споживання енергоносіїв щонайменш як на 5 відсотків.
Розпорядникам коштів районного бюджету при виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості по оплаті вищезазначених товарів та послуг.

5. Установити, що комунальні підприємства сплачують до загального фонду районного бюджету частину чистого прибутку (доходу) відповідно до порядку і нормативів, які встановлюються районною радою.

6. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатками 1, 2 до цього рішення, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум, у першу чергу, на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.
У разі, якщо така заборгованість відсутня, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:
50 відсотків коштів — на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;
50 відсотків коштів — на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною функцією.
При цьому, розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов’язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків по цих зобов’язаннях зі спеціального фонду бюджету.

7. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів з районного бюджету на 2009 рік згідно з додатком 4.

8. Районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів здійснювати протягом 2009 року перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення з послідуючим затвердженням внесених змін районною радою у встановленому порядку.

9. Затвердити на 2009 рік обсяги надання кредитів з районного бюджету в сумі 70,000 тис. грн, у тому числі надання кредитів із загального фонду в сумі 70,000 тис. грн. на виконання районної програми „Власний дім” згідно з додатком 5.

10. Райдержадміністрації разом з головними розпорядниками коштів районного бюджету та керівниками структурних підрозділів і бюджетних установ в термін до 1 липня 2009 року надати на розгляд сесії районної ради пропозиції по оптимізації мережі і штатів закладів освіти, культури, охорони здоров’я і інших бюджетних установ з метою приближення їх до нормативів фінансової забезпеченості Мінфіну України. Рекомендувати міському, селищному, сільським головам провести відповідну роботу по упорядкуванню діючої мережі та штатів бюджетних установ, виходячи з наявних можливостей місцевих бюджетів.

11. Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2009 рік у сумі 47,6 тис. грн.

12. Дозволити фінансовому управлінню районної державної адміністрації у 2009 році отримувати в органах Державного казначейства короткотермінові позички і призначити уповноваженою особою начальника фінансового управління Сватівської районної державної адміністрації Бутка А.П., надавши йому право укладати від імені районної ради договори на отримання цих позичок.

13. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2009 рік за їх економічною структурою відповідно до статті 27 Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік”:
 • оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
 • нарахування на заробітну плату (код 1120);
 • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);
 • забезпечення продуктами харчування (код 1133);
 • оплата комунальних послуг та енергоносіїв (1160);
 • трансферти населенню (код 1340);
 • трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

  14. Додатки 1 — 5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

  15. Це рішення вводиться в дію з 1 січня 2009 року.

  16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

  Ю.М. ГАВРИЛЕНКО,голова районної ради.
 • Обсудить статью в форуме  Финал был захватывающим

  Начиная с 2004 года, в Сватово проводится волейбольный турнир памяти Александра Шепеля, одного из лучших волейболистов нашего района, который впоследствии служил в рядах Советской Армии, был подполковником. К сожалению, он рано ушел из жизни, но друзья, коллеги, спортивная общественность, руководство района и города помнят о талантливом человеке.
  В прошлую субботу состоялся очередной турнир памяти А. Шепеля, в котором приняли участие команды Белокуракино, Троицка, Кременной и две команды со Сватово.
  волейбольный турнир памяти Александра Шепеля
  После парада открытия участники почтили память Александра Шепеля минутой молчания. С приветственными словами к игрокам команд обратились городской голова Н. Шерстюк, секретарь горсовета С. Ющенко, директор ДЮСШ В. Сайфутдинов, который в свое время тренировал А. Шепеля, отец А. Шепеля Виталий Андреевич.
  После проведения предварительных матчей состоялись полуфинальные поединки, которые определили тех, кто разыгрывал призовые места. В финале турнира встретились команды Сватово-1 и Кременного. Игра была очень упорной и интересной. Болельщики горячо поддерживали спортсменов. Игрок команды Сватово-2, бывший начальник милиции А. Звягольский и др. старательно болели за кременян. В первой партии со счетом 31:29 победили гости. Во второй сильнее оказались сватовчане 26:24. В решающей партии все же победили кременяне, которые и стали победителями турнира. На втором месте Сватово-1. В матче за третье место Сватово-2 обыграло белокуракинцев 2:0.
  Районной организацией Партии Регионов был установлен приз для лучшего игрока турнира (200 грн.), которого определяла судейская коллегия. Им стала Наталья Лысенко (Сватово-1). Лучшим нападающим признан также сватовчанин — Игорь Беденко.

  Кор. «НС».

  Обсудить статью в форуме  Победила команда Нижней Дуванки

  В прошлую субботу состоялись заключительные, решающие матчи первенства района по мини-футболу, которые проходили в спортивном зале села Гончаровка. Сначала соперники сошлись в полуфинальных поединках. В первом из них команда Меловатки сумела в напряженной борьбе обыграть сильную команду ЗАО «Сватовское масло» 4:2.
  матч первенства района по мини-футболу
  Во втором полуфинале встретились Круглое-Коломыйчиха и Нижняя Дуванка.
  В первом тайме игра шла, как говорится, на встречных курсах. Но более «в курсе» оказались дуванчане, забившие в чужие ворота четыре мяча и пропустившие в свои лишь два. Во втором тайме они уже не упустили инициативу, четко контролировали ход встречи и заслуженно победили 6:2.
  Таким образом, в матче за третье место «скрестили шпаги» ЗАО «Сватовское масло» и Круглое-Коломыйчиха. Напряженной борьбы не получилось, заводчане имели заметное игровое преимущество, которое воплотили в голы. 5:0 победила команда ЗАО «Сватовское масло», которая стала бронзовым призером соревнований.
  В решающем же поединке сошлись Меловатка и Нижняя Дуванка. Поначалу соперники играли предельно внимательно, не позволяя друг другу создавать острые моменты. Но незадолго до перерыва последовала острая атака меловатчан, и Павел Ковда открыл счет 1:0. После того, как во втором тайме команда Меловатки удвоила результат, казалось, что судьба матча решена. Но нижнедуванцы и не думали сдаваться. Вскоре Геннадий Ямполь красивым ударом в верхний угол отквитал один мяч, а через несколько минут с его подачи был забит еще один гол. Основное время поединка принесло ничейный результат 2:2. Согласно положения о турнире для выявления победителя пробивались послематчевые пенальти (по три с каждой стороны). Первые два удара были результативными у обеих команд. Все решил заключительный, третий. Дуванчане его реализовали, меловатчане — нет. В итоге счет по пенальти 3:2 в пользу команды Нижней Дуванки, которая и стала чемпионом района по мини-футболу. Лучшим игроком турнира признан вратарь команды Меловатка Дмитрий Очкур.
  Победителей и призеров тепло поздравила и вручила награды первый заместитель главы райгосадминистрации Л. Русанова.

  Сергей КРИВОНОС.

  Обсудить статью в форуме  Конкурс юних ерудитів розпочався зі Сватового

  Минулого вівторка Сватівщина приймала гостей — учасників зонального етапу обласної інтелектуальної гри «Найрозумніший». Організаторами змагання виступили ЛОДГО «Лугарі» та Луганська обласна бібліотека для юнацтва. Конкурс розпочався зі Сватівського району, саме в нашому місті проводилася перша відбіркова гра.
  юні розумники та їхні вболівальники в священному храмі знань
  Зібралися юні розумники та їхні вболівальники в священному храмі знань, в приміщенні центральної районної бібліотеки ім. Т. Полякова. Честь Сватового захищали четверо гравців: гімназисти Максим Якімович та Євген Борзило, учень ЗОШ №6 Олександр Морозов та учень ЗОШ №8 Володимир Швець. Суперниками сватівчан були Ілля Завражних та Денис Смага з Кремінної і гості з Білокуракіного Анастасія Хорошевська та Ігор Колпаченко. До роботи в журі було запрошено директора обласної бібліотеки для юнацтва С.О. Аладжал’ян, начальника методичного відділу ЛОДГО «Лугарі» О.О. Соколік і директора Сватівської районної бібліотеки Л.М. Принь.
  Гра проходила в три тури. В першому учасникам потрібно було відповісти на 18 запитань, обираючи правильну відповідь з чотирьох варіантів. За його підсумками з гри вибули Настя і Максим. Далі продовжували змагання вже шестеро ерудитів. У другому раунді конкурсантам запропонували на вибір 12 тем з різних сфер знань. Після того, як кожен учасник пройшов два кола запитань, вдалося визначити фіналістів. Ними стали Денис, Олександр та Ілля. В останньому турі суперництво між хлопцями було напружене, кожен дотримувався власної тактики: хтось намагався здобути бали, відкриваючи клітинки конкурентів, а хтось впевнено крокував уперед, даючи правильні відповіді на запитання зі «своєї» теми. В напруженій боротьбі юних ерудитів перемогу здобув Денис Смага, учень Кремінської гімназії. Почесне «срібло» виборов сватівчанин Сашко Морозов, а на третій сходинці опинився Ілля Завражних.
  Переможець зонального етапу візьме участь в обласному турі гри «Найрозумніший».

  Юлія ЩЕРБАК.

  Обсудить статью в форуме

  Яндекс.Метрика