Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Електронна звітність - економія коштів і робочого часу

Як повідомив начальник Сватівської МДПІ Мирослав Остапишин, на обліку по головному офісу Сватівської МДПІ налічується 39 юридичних осіб платників єдиного податку та 49 платників податку на прибуток. З них подають звітність в електронному вигляді 33 відсотки. За словами керівника Сватівської МДПІ в Луганській області працює сектор сертифікації ключів Центра сертифікації ДПС України, де платники податків можуть безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису, які дозволяють надсилати податкову звітність в електронному вигляді.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
1. Строк чинності посилених сертифікатів відкритих ключів становить 1 (один) рік з моменту їх формування.

Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа фізичною особою - підприємцем:
- заповнена та підписана заява-приєднання до Договору ЕЦП (2 екземпляри);
- заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа; - копії паспортів заявника та підписувачів (копії 1-4 сторінок), засвідчені власноручними підписами власників паспортів (в разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову);
- копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО).
* - у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.
В разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДПС, він може бути представлений довіреною особою. У цьому випадку заявник надає довіреність, засвідчену підписом фізичної особи - підприємця з прикладенням його печатки або у разі відсутності печатки – нотаріально, на здійснення процедури реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та генерації ключів підписувача у АЦСК ІДД ДПС.

Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа юридичною особою:
- заповнена та підписана заява-приєднання до Договору ЕЦП (2 екземпляри);
- заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання посиленого сертифіката ключа встановленого зразку (дозвіл на використання персональних даних підписувача) для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;
- оригінал статуту юридичної особи (положення про установу, філію) або його нотаріально засвідчена копія (надається виключно для ознайомлення);
- документи, що підтверджують повноваження керівника заявника (копія наказу про призначення тощо);
- документи, що підтверджують належність підписувача до юридичної особи – заявника та його повноваження, засвідчені печаткою та особистим підписом керівника юридичної особи;
- копії паспортів заявника та підписувачів (копії 1-4 сторінок), засвідчені власноручними підписами власників паспортів (в разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову);
- копія облікової картки платника податків* (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО керівника та головного бухгалтера) у разі, якщо формуються сертифікати для керівника та бухгалтера.
* - у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.
В разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДПС, він може бути представлений довіреною особою. У цьому випадку заявник надає довіреність, засвідчену підписом керівника підприємства з прикладенням його печатки або у разі відсутності печатки – нотаріально, на здійснення процедури реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та генерації ключів підписувача у АЦСК ІДД ДПС.
Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються (у випадку реєстрації юридичної особи) підписом керівника юридичної особи та його печаткою або (у випадку реєстрації фізичної особи - підприємця) підписом фізичної особи - підприємця та його печаткою (у разі її наявності), а також підписом уповноваженої особи АЦСК ІДД ДПС.
Копії пред’являються разом з оригіналами.
Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.
До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

При виникненні питань звертайтеся, будь ласка, в Сватівську МДПІ за адресою: м.Сватове, пл.Радянська, каб.15 або за телефоном 3-35-10.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика