Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Більше 15 млн. грн. задекларовано доходів громадянами Сватівщини

заступник начальника Сватівської МДПІ Олена Бірюкова «На сьогоднішній день декларування доходів не сприймається як незрозумілий та нецілеспрямований крок. Все більше громадян Сватівського району цікавляться податковим законодавством, пов’язаним з оподаткуванням доходів, метою сплати податків, їх надходженням в бюджет та використанням», - про це розповіла заступник начальника Сватівської МДПІ Олена Бірюкова.

За її словами в цьому році активно пройшла кампанія декларування доходів громадян. В місті Сватове податківцями були створені всі умови для того, щоб процес декларування був комфортним та зручним. Фахівцями податкової служби були здійснені виїзди в найбільш віддалені райони Сватівщини.

Також необхідно зазначити, що з кожним роком податкова культура населеня зростає. Про це говорять самі цифри.

В поточному році мешканцями Сватівського району подано 1506 декларацій з зобов’язаннями до сплати загальною сумою задекларованих доходів 15281,6 тис.грн. Нараховано до сплати податку з доходів фізичних осіб 765 тис.грн., що в порівнянні з минулим роком більше на 356,4 тис.гривень. Разом з тим, слід зазначити, що кількість поданих декларацій з податковими зобов’язаннями залишилась на рівні минулого року. На сьогоднішній день сума сплаченого податку на доходи фізичних осіб складає майже 700 тис.гривень.

Найбільше декларацій подано громадянами, які отримали доходи від обробітку землі самотужки. Так 1264 жителів району даної категорії задекларували дохід в сумі 2200,9 тис. грн., сума податку з доходів фізичних осіб складає 330,1 тис.грн. Вже сплачено майже 300 тис.грн. податку.

Також громадяни декларували доходи отримані від здачі нерухомого майна в оренду; продажу рухомого майна; від отримання спадщини; резидентами, що отримали іноземні доходи. Даними категоріями громадян подано 202 декларації, задекларовано 10,6 млн. грн. доходу, сплачено податку з доходів фізичних осіб в сумі 236,9 тис. гривень.

Олена Бірюкова повідомила, що правом на податкову знижку в Сватівському районі уже скористались 100 громадян. За результатами перерахунку сума до повернення з бюджету склала 80,7 тис. гривень. На сьогоднішній день громадянам перераховано близько 95 відсотків від загальної суми повернення.

За словами заступника начальника, декларування проводиться в інтересах громадян – платників податків. Тільки сплативши податки, можна розраховувати на отримання своєчасних соціальних гарантій з боку держави. Сума майже 800 тис.грн. – це вагомий внесок в доходну частину місцевого бюджету Сватівського району, що дає змогу фінансувати соціальні програми міста та району.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика