Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Торгівля алкогольною продукцією – тільки за встановленими правилами

Нещодавно в Сватівській МДПІ відбулася зустріч податківців з представниками бізнесу, що здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Як зазначив під час зустрічі начальник МДПІ Мирослав Остапишин, державна податкова служба здійснює моніторинг за дотриманням чинного законодавства всіма суб’єктами господарювання, які реалізують алкогольні та тютюнові вироби. За її словами, це не лише забезпечує своєчасне надходження акцизного податку до бюджету, а й в певній мірі перешкоджає потраплянню на ринок фальсифікованої продукції, що загрожує людському здоров’ю.

Податківці нагадали, що розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.08 року №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».

Так, на сьогоднішній день законодавчо встановлені мінімальні роздрібні ціни на горілку складають: - 0,2 літра – 10,44 гривень; - 0,5 літра – 26,1 гривень; - 0,7 літра – 36,54 гривень; на пляшку коньяку (0,5 літра): - 3* – 33,1 гривень; - 4* – 37,16 гривень; - 5* – 41,1 гривень; на пляшку вина (0,7 літра) – 18 гривень; на пляшку шампанського – 26 гривень.

Мирослав Остапишин акцентував увагу присутніх на заборону реалізації тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років. Наслідком порушення продавцем цієї норми є анулювання отриманої ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

У котрий раз порушувалися питання заборони продажу неповнолітнім особам алкогольних та тютюнових виробів.

Підрозділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика