Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

За дев’ять місяців поточного року кількість боржників по Сватівськой МДПІ скоротилась на 12 підприємств

Мати сьогодні борги перед державою платникам податків невигідно та соромно, так як наша держава будує демократичну європейську країну. Фахівці Сватівської МДПІ на цьому шляху усвідомлюють в повній мірі свою важливу роль стосовно наповнення державної скарбниці. Податківцями Сватівської МДПІ вдалося досягнути позитивної тенденції у погашенні боргів платників податків перед бюджетами усіх рівнів. Так, за дев’ять місяців поточного року, завдяки проведеним заходам, кількість боржників по Сватівськой МДПІ скоротилась на 12 підприємств. А такі підприємства, як Приватне підприємство агрофірма «ім.Шевченка» та Луганське відкрите акціонерне товариство «Агробуд» розрахувались з державою повністю і сплатили борги у сумі 83,4 тис. грн.

Протягом 9 місяців п.р. в рахунок погашення податкового боргу надійшло 1323,2 тис. грн., (до державного бюджету 789,7 тис. грн., до місцевого бюджету 533,5 тис. грн.), в т.ч. самостійно сплачено 653,7 тис. грн., сплачено за рахунок застосування процедур стягнення 669,5,0 тис. грн., або 50,6 відс. від загальних надходжень, в т.ч. за рахунок сплати розстрочок – 267,3 тис. грн., сплачено за рахунок інших заходів – 146,5 тис. грн., стягнуто через органи державної виконавчої служби 60,7 тис. грн., стягнуто платіжними вимогами з банківських рахунків 85,7 тис. грн., стягнуто за рахунок реалізації майна – 109,3 тис. грн.

Сватівська МДПІ закликає всіх платників податків брати з таких підприємств приклад та нагадує, в свою чергу, що відповідно ст.87 Податкового кодексу України від 02.12.10р. №2755 – VІ джерелами самостійної сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків є будь – які власні кошти, у т.ч. ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь – яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Ми запрошуємо всіх до співпраці. З податковим боргом потрібно боротись – від цього виграє суб’єкт господарювання і виграє держава. Своєчасна сплата податків заощадить кошти платників, так як при несвоєчасній сплаті податків нараховується пеня та штрафні санкції.

Едуард Лисянський Завідувач сектору погашення податкового боргу Сватівської МДПІ


Яндекс.Метрика