Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

До уваги платників податків

Сватівська МДПІ звертає увагу платників податків, які використовують при проведенні розрахунків із споживачами касову техніку на те , що згідно із внесеними змінами до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, зобов’язані з 1 січня 2013 року на добровільних засадах, передавати до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) дротовими або бездротовими каналами зв'язку у порядку, що базується на технології, розробленій Національним банком України та погодженій Державною податковою службою України.
Копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків будуть формуватися в фіскальній пам’яті реєстратора розрахункових операцій, або в модему, який з’єднаний з касовим апаратом.
В свою чергу, в залежності від моделі касової техніки та виду каналу зв’язку, один раз на добу або в режимі реального часу звітна інформація реєстратора розрахункових операцій автоматично буде передана на сервер опрацювання інформації ДПС.
Переваги даного нововведення такі:
1. економія Ваших коштів, зменшаться витрати на утримання касової техніки за рахунок економії витрат на друкування паперової контрольної стрічки;
2. не треба зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку;
3. економія Вашого часу за рахунок автоматичної передачі інформації, яка позбавляє від відвідування податкового органу;
4. подача звітності по РРО в електронному вигляді.
І головне – зменшиться кількість перевірок, адже електрона звітність дозволить органу ДПС дистанційно моніторити суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій формі.
Також приємною новиною є, що за новими правилами навчатися працювати можна буде до середини 2013 року. Штрафних санкцій за помилки, які допущені при освоєнні нових технологій в цей період законодавством не передбачено.

Про порядок переходу на вживання нових касових апаратів і методику їх використання можна знайти на єдиному веб - порталі ДПС України (sts.gov.ua), а також отримати професійну консультацію у фахівців підрозділів контролю за проведенням готівкових розрахунків районних органів ДПС.
Більш вичерпана інформація визначена у Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 №1057, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2012 р. за №1744/22056.


Головний державний податковий інспектор із забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Н.В. Вітковська


Яндекс.Метрика