Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

За 8 місяців від бізнесу Сватівського району до зведеного бюджету надійшло 33,8 млн.гривень.

За словами заступника начальника Сватівської МДПІ Олени Бірюкової, більше ніж на 7 млн. грн. перевищує рівень надходжень минулого року.

До загального фонду державного бюджету сватівчани сплатили 4,5 млн. грн., що на 1,1 млн. грн. більше, ніж торік. Місцевий бюджет отримав 29,2 млн. грн., що на 6,2 млн. грн. більше 2011-го.

«Збільшення надходжень від платників податків – закономірний результат позитивних реформ у податковій службі. Сумлінні платники отримали значний стимул для ведення легального бізнесу – податкові пільги, автоматичне відшкодування ПДВ, безкоштовне отримання ключів електронного цифрового підпису та багато іншого. Крім того, спростилася й сама процедура сплати податків, яка значно економить час підприємців. Отже, сьогодні з упевненістю можна сказати – між платниками податків та податківцями зав’язались міцні, взаємовигідні та прозорі партнерські відносини», – підвела підсумок Олена Бірюкова.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика