Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Податківці Сватівського району відкриті до діалогу з громадськістю

В приміщенні Сватівської МДПІ відбулися зустрічі за участю начальника Білокуракинського відділення Сватівської МДПІ Мирославом Остапишиним з представниками бізнесу Сватівського району. Зустрічі було присвячено обговоренню питань застосування Податкового кодексу України, роботі Представництва Акредитованого Центру сертифікації електронних ключів ДПС з метою роз’яснення податкового законодавства та налагодження партнерських відносин з бізнесом.

Відкриваючи зустріч, керівник підкреслив, що діяльність податкової служби спрямована на кардинальні зміни. Настав час не просто модернізувати, а докорінно змінити формат діяльності податкової служби. Сьогодні податкова служба реформується з фіскального органу на сервісну службу. Для зменшення тиску на платників діє мораторій на проведення фактичних перевірок, застосування штрафних санкцій до платників єдиного податку за порушення, допущені з 1 січня по 31 грудня 2012 р. при заповненні податкових декларацій, та при порушенні порядку розрахунку податкових зобов’язань. Під час зустрічі обговорювалось питання подання податкової звітності в електронному вигляді, застосування 5 та 6 груп «єдинщиків», правильність заповненя платіжних доручень для внесення платежів в бюджет.

Також керівник акцентувала увагу на те, що для отримання електронних ключів платниками податків працює Представництво Акредитованого центру сертифікації ключів, яке надає безкоштовні послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб'єктам господарської діяльності та фізичним особам. Така послуга дає можливість надсилати податкову звітність через Інтернет та звести до мінімуму візити до податкової інспекції.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ у Луганській області ДПС
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика