Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Відкриття сервісних центрів – продовження комплексу заходів щодо реформування податкової системи в країні.

В рамках програми модернізації та реформування податкової служби, а також з метою індивідуального підходу до кожного платника та ефективної системи обслуговування, створено Центри обслуговування платників податків (ЦОПП) в Сватівському та Білокуракинському районах . Відкриття ЦОПП демонструє позитивні зрушення в процесі реформування податкової служби. Перехід від фіскальних до сервісних функцій, задекларований Головою ДПСУ О. Клименком, передбачає подальшу розбудову атмосфери взаєморозуміння з платниками податків.

Основні завдання, які виконують Центри - це комплекс послуг з отримання дозвільних документів, довідок, податкових консультацій; удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб’єктів господарювання; забезпечення швидкого доступу платника до інформації.

Як повідомив начальник Сватівської МДПІ Мирослав Остапишин, за десять місяців 2012 року платниками податків, які знаходяться на обліку в Сватівській МДПІ сплачено до Зведеного бюджету України 91290,9 тис.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2011 року надходження до Зведеного бюджету збільшились на 31,2 %, що в грошовому вираженні складає 21714,6 тис. гривень.

До Державного бюджету України перераховано податків на суму 11405,6 тис. грн., минулорічний показник перевищено на 3331,8 тис.грн. або на 41,3 %.

До місцевих бюджетів Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів мобілізовано податкових платежів на загальну суму 79885,3 тис. грн., що на 29,9% або на 18382,7 тис. грн.. більше аналогічного періоду минулого року.

Зростання надходжень відбулося завдяки налагодженим партнерським відносинам між податковою службою та бізнесом, а також сумлінності платників податків та підвищенню рівня податкової культури.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ у Луганській області ДПС
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика