Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Електронна звітність - економія коштів і робочого часу

Як повідомив в.о.начальника Сватівської МДПІ Сергій Корощенко, на обліку в Сватівські МДПІ налічується 1017 юридичних осіб та 2118 фізичних осіб, (в тому числі в Сватівському районі відповідно – 466 юридичних осіб та 1293 фізичних осіб). За словами керівника Сватівської МДПІ в Луганській області працює сектор сертифікації ключів Центра сертифікації ДПС України, де платники податків можуть безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису, які дозволяють надсилати податкову звітність в електронному вигляді.

Для того, щоб подати звітність мережею Інтернет платники податків мають виконати всього шість кроків.

1-й крок. Укласти з податковою інспекцією договір про визнання електронних документів. Текст договору та безкоштовне програмне забезпечення розміщено на сайтах http://dpa.lg.ua/key/key.htm або http://cskidd.gov.ua.

2-й крок. Платник податків безкоштовно отримує в секторі сертифікації ключів Центру сертифікації ДПС України, який працює на базі державної податкової інспекції в Артемівському районі м.Луганська за адресою: вул.Тимирязева,12а (район зупинки «квартал Гаєвого»; телефон (0642) 599-773). Час роботи: з понеділка до четверга – з 9:00 до 18:00 (перерва – з 13:00 до 13:45), в п’ятницю – з 9:00 до 16:45 (перерва – з 13:00 до 13:45), вихідний – субота та неділя.

3-й крок. Два екземпляри заповненого договору, завірені печаткою, а також посилені сертифікати відкритих ключів на електронних носіях платник податків надає до податкової інспекції. Важливо, що укласти зазначену угоду можна і безпосередньо через мережу Інтернет.

4-й крок. Платник здійснює установку програмного забезпечення для формування податкових документів в електронному вигляді і засобу шифрування.

5-й крок. Створює податковий документ в електронному вигляді, при цьому програмне забезпечення «підказує» про помилки виявлені в документі. В результаті платник їх виправляє і не витрачає час і кошти на уточнюючі звіти і штрафи, пов’язані з арифметичними помилками.

6-й крок. Для відправки готового електронного звіту мережею Інтернет на підготовлений в електронному вигляді документ накладаються електронні цифрові підписи посадовців в такому порядку: першим – ЕЦП головного бухгалтера (бухгалтера), другим – керівника, третім –печатки платника податків. За відсутності у платника податків посади бухгалтера, а також підприємцями, в такому порядку першим –ЕЦП керівника, другим – ЕЦП печатки платника податків. Підготовлений документ направляється на адресу центру обробки електронних звітівДПСУ zvit@sta.gov.ua. Другий екземпляр податкового документа в електронному вигляді зберігається у платника податків.

Від органів податкової служби платник податків отримує квитанції про прийняття звітності податковими органами на центральному та районному рівні, які є свідченням того, що платник виконав у повному обсязі свої зобов’язання щодо подання звітності згідно з законодавством.

При виникненні питань звертайтеся, будь ласка, в Сватівську МДПІ за адресою: м.Сватове, пл.Радянська, каб.15 або за телефоном 3-35-10.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
В.о.начальника Сватівської МДПІ С.В.Корощенко


Яндекс.Метрика