Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Разом проти корупції

Як повідомив відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Луганській області УВБ ДПС України, за 9 місяців 2012 року співробітники ВВБ при ДПС у Луганській області УВБ ДПС України викрили 155 порушень в службовій діяльності податківців області. За результатами службових перевірок та розслідувань до працівників ОДПС застосовано 219 заходів дисциплінарно-профілактичного впливу, складено 7 адміністративних протоколів про порушення вимог антикорупційного законодавства, за матеріалами співробітників ВВБ викрито 10 службових злочинів.

Станом на 01.10.2012 року 6 податківців, відносно яких було складено адміністративні протоколи, судом притягнуто до адміністративної відповідальності та звільнено з ОДПС. Також за однією з кримінальних справ минулих років, порушених за матеріалами ВВБ, судом винесено вирок двом колишнім податківцям, які скоїли низку службових злочинів, та у відповідності до ступеню провини, їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 5 років.

Також нагадуємо, що в Державній податковій службі України запроваджено єдиний телефонний номер 0-800-501-007 по якому ви можете повідомити інформацію про неправомірні дії працівників податкової служби, а також отримати консультації з питань оподаткування.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
В.о.начальника Сватівської МДПІ С.В.Корощенко


Яндекс.Метрика