Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Підприємці Сватівського району задоволені якістю податкового сервісу.

Про це свідчать результати опитування, яке цього року провели фахівці Сватівської МДПІ з метою вивчення громадської думки та подальшого вдосконалення діяльності податкової інспекції.

«Нам приємно відзначити, що 100 відс. опитаних респондентів помітили позитивні зміни у роботі податківців», – заявив під час зустрічі з громадськістю в.о.начальника Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції Сергій Корощенко.

Він повідомив, що за результатами анкетування, для 65 відс. опитаних платників податкове законодавство стало зрозумілішим. На думку учасників опитування, – це наслідок спрощення та постійного вдосконалення Податкового кодексу.

Щодо роботи Центрів обслуговування платників податків, то 100 відс. респондентів оцінили їх роботу досить високо: на «відмінно» – 90 відс., «добре з плюсом» – 10 відсотків.

Найзатребуванішими формами спілкування з податківцями серед опитаних виявилися – індивідуальна консультація (53 відс.) та електронне спілкування (28 відс.).

Аналіз проведеного анкетування, на думку Сергія Корощенка, свідчить про значне підвищення рівня податкової культури жителів регіону. «Назустріч платникам податків вже зроблено важливі кроки, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому, – наголосив керівник інспекції. – Опитування показало – ми на правильному шляху. В роботі ми врахуємо всі побажання та пропозиції, щоб вивести партнерські відносини з платниками на якісно новий рівень співпраці».

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика