Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Пресс-релиз

Сватівська МДПІ доводить до відома підприємців, що в приміщенні центра обслуговування платників податків Сватівської МДПІ встановлено скриньку, в якій підприємці зможуть залишати свої побажання та пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС.

До уваги жителів Сватівського району

Сватівська МДПІ нагадує, що 27 серпня спливає граничний термін сплати податку на землю та орендної плати за користування земельними ділянками. Прохаємо всіх громадян відповідально поставитися до даного питання.
Громадян, які втратили або не отримали повідомлення, прохаємо звертатися до Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції за адресою: м.Сватове, площа Радянська,10, каб.№11 або за телефоном 3-35-13.
У разі несвоєчасної сплати будуть нараховані штрафні санкції та пеня.

Разом проти корупції

Як повідомив відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Луганській області УВБ ДПС України, за 7 місяців 2012 року співробітники ВВБ при ДПС у Луганській області УВБ ДПС України викрили 125 порушень в службовій діяльності податківців області. За результатами службових перевірок та розслідувань до працівників ОДПС застосовано 176 заходів дисциплінарно-профілактичного впливу, складено 5 адміністративних протоколів про порушення вимог антикорупційного законодавства, за матеріалами співробітників ВВБ викрито 11 службових злочинів.
Станом на 01.08.2012 року 5 податківців, відносно яких було складено адміністративні протоколи, судом притягнуто до адміністративної відповідальності та звільнено з ОДПС.
Також нагадуємо, що в Державній податковій службі України запроваджено єдиний телефонний номер 0-800-501-007 по якому ви можете повідомити інформацію про неправомірні дії працівників податкової служби, а також отримати консультації з питань оподаткування.
Разом ми зможемо зупинити корупцію. Телефонуйте, вас почують.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика