Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Платники податків Сватівського району позитивно ставляться до податкової системи.

Про це свідчать результати опитування, яке протягом жовтня провели фахівці Сватівської МДПІ з метою вивчення громадської думки щодо ставлення до податкової системи та податкової служби.

В опитуванні прийняли участь 100 респондентів, більшість з яких: підприємці – 35%, держслужбовці – 23%, працівники бюджетної сфери – 10 %, селяни та працівники сільських підприємств, фермери – 8%.

«Нам приємно відзначити, що 15 відсотків опитаних респондентів оцінили діяльність державної податкової служби України на «відмінно», 50 відсотків – «добре», 34 відсотки – «задовільно », – заявив під час зустрічі з громадськістю начальник Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин.

Він відзначив, що за результатами анкетування, для 52 відсотків опитаних платників взаємовідносини з ДПС змінилися на краще, 69 відсотків висловили свою думку щодо збереження діючої «спрощеної» системи оподаткування.

Мають потребу у консультативній (юридичній) допомозі з податкових питань 35 відсотків опитаних.

Аналіз проведеного анкетування, на думку Мирослава Остапишина, свідчить про значне підвищення іміджу податкової служби серед жителів регіону. «Назустріч платникам податків вже зроблено важливі кроки, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому, – наголосив керівник інспекції. – Опитування показало – ми на правильному шляху».

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ у Луганській області ДПС
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика