Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Побажання та пропозиції підприємців знайдуть своє відображення при формуванні Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-1024 роки

Сватівська МДПІ продовжує працювати в площині конструктивного діалогу з бізнесом. В жовтні керівник інспекції провів чергову зустріч з представниками бізнесових структур Сватівського району. Під час зустрічі були обговорені питання впливу змін податкового законодавства на ділову активність суб’єктів підприємницької діяльності, особливості надання звітності в електронному вигляді та інші. За словами Мирослава Остапишина, саме завдяки співпраці податкової служби з підприємцями досягнуто багатьох компромісів, зокрема, удосконалено порядок застосування спрощеної системи оподаткування, введено добровільну реєстрацію платниками ПДВ, продовжено мораторій на перевірки малого бізнесу тощо. Спрощення умов ведення бізнесу, удосконалення податкового законодавства з урахуванням регіональної специфіки та рішення проблем адміністрування - головні цілі подальшого реформування податкової системи.

«Саме з цією метою розпочато збір пропозицій та побажань від платників податків щодо вдосконалення діючої системи оподаткування. Всі вони будуть систематизовані та знайдуть своє відображення у програмі лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 роки. Всі заходи з лібералізації податкової системи запроваджуватимуться, в першу чергу, відповідно до побажань платників», - підкреслив очільник податкової служби .

Зазначені пропозиції підприємці Сватівського району вже зараз можуть залишити у спеціальній скриньці, яку встановлено у Центрі обслуговування платників податків.

Котлярова Ольга сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика