Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Звернення - важливий інструмент співпраці громадян з органами податкової служби

Реалізація конституційних прав, свобод людини і громадянина посідає чи не найперше місце у системі розвитку демократичної, соціально – правової держави.

Статтею 40 Конституції України та Законом України “Про звернення громадян” гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права та законні інтереси, а також відновлювати їх у разі порушення.

Звернення громадян до Сватівської МДПІ, оформлені належним чином і подані в установленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду з урахуванням положень Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави.

Не підлягають розгляду анонімні звернення; повторні звернення від одного й того самого громадянина з одного й того самого питання, якщо перше цим органом вирішено по суті, а також скарги, подані з порушенням термінів, передбачених статтею 17 Закону України „Про звернення громадян”, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.

Звернення розглядаються і вирішуються у строк не більше одного місяця від дня їх надходження, ураховуючи вихідні, святкові та неробочі дні. Ті звернення, які не потребують додаткового вивчення, – розглядаються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти календарних днів від дня їх отримання.

Особлива увага приділяється розв’язанню проблем, порушених у зверненнях ветеранів війни та праці, інвалідів, а також осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Громадяни можуть звернутися безпосередньо до підрозділу забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Сватівської МДПІ, який знаходиться за адресою: пл.Радянська, 10, м.Сватове, 92600, кабінет 13.

Головний державний податковий інспектор із забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Н.В. Вітковська
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика