Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Прозорість – пріоритетний напрямок роботи податківців

Одним із основних напрямків діяльності державної податкової служби є кваліфікований та своєчасний розгляд звернень фізичних та юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи, забезпечення їх конституційних прав щодо реалізації соціально – економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів.

Для реалізації вимог Закону України №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації» та для втілення можливості громадянина на доступ до тих відомостей, що знаходяться у володінні суб’єктів владних повноважень, в Сватівській МДПІ створений підрозділ забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян.

У зв’язку з тим, що вступив в дію Закон України від 13 січня 2011 року №2939 «Про доступ до публічної інформації», який визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, що становить суспільний інтерес, Сватівська МДПІ надає доступ до публічної інформації.

Для одержання інформації запитувач може звернутися безпосередньо до підрозділу забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Сватівської МДПІ, який знаходиться за адресою: пл.Радянська, 10, м.Сватове, 92600, кабінет 13, за телефоном (06471)34075, на електронну адресу E-mail: mgni_1227@ukr.net.

При направленні запитів поштою на конверті додатково вказувати «Публічна інформація».

Головний державний податковий інспектор із забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Н.В. Вітковська
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика