Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН 1984 - 1991 років народження на строкову військову службу

На виконання Указу Президента України № 999/2008 від 05.11.2008 року „Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2009 році», відповідно до Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 „Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» у жовтні-листопаді 2009 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
Явці на призовну дільницю Сватівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1984-1991 років народження, а також громадяни, у яких закінчився термін відстрочки від призову або не призвані раніше на строкову військову службу з різних причин.
Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сватове, вул. Леніна, 3, Сватівський районний військовий комісаріат в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток про явку до призовної дільниці, зобов’язані особисто прибути в місячний термін після виходу Указу Президента до Сватівського районного військового комісаріату до 01.10.2009 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
Усі громадяни призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Сватівського району, зобов’язані негайно повернутись до місць, де вони перебувають на військовому обліку, для проходження призовної комісії та вирішення питання про їх призов на строкову військову службу.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються по повістці до військового комісаріату або не виконують вимоги пункту 3 цього наказу, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відрядження для забезпечення прибуття їх до призовної дільниці Сватівського РВК.

І.Ю. МАТІРКО,
військовий комісар Сватівського РВК.


Яндекс.Метрика