Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияПро субсидії на житлово-комунальні послуги

Шановні сватівчани, звертаємося до вас у зв’язку з прийняттям Урядом країни рішення про підвищення соціальних гарантій для сімей по сплаті житлово-комунальних послуг. З серпня 2010 року житлові субсидії для громадян стають доступнішими. Віднині сім’ям, які складаються лише з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, надано право сплачувати за житлово-комунальні послуги не більше 10 % сукупного доходу (в межах норм споживання).

Сім’ї, в складі яких є працездатні особи, мають право платити за житлово-комунальні послуги не більше 15 %.

Існують бланки Заяви та Декларації. Ви можете заповнити їх та надіслати в управління соціального захисту.

Увага: якщо з вами проживають зареєстровані особи працездатного віку, додайте до Заяви та Декларації довідки про їх доходи за попередні шість місяців (чи за попередній календарний рік — у разі звернення за субсидією на тверде паливо). В управлінні соціального захисту розрахують розмір вашої субсидії і надішлють вам повідомлення про її призначення.

Важливо! Відтепер вам не потрібно надавати довідки про забезпеченість житлово-комунальними послугами. Наявність заборгованості з житлово-комунальних послуг не є перешкодою для одержання субсидій. Якщо площа вашого будинку (квартири) перевищує встановлені нормативи (21 кв. м на особу та додатково — 10,5 кв. м на сім’ю), зверніться до комісії місцевих органів влади, яка розгляне можливість надання вам субсидії на площу, що перевищує вказані нормативи.

Якщо на даний час ви користуєтесь субсидією, вам не потрібно заповнювати Заяву та Декларацію чи звертатися до органів соціального захисту. Субсидія за новими умовами буде вам перерахована автоматично, без вашого звернення. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете звернутися до місцевого управління соцзахисту за телефоном 3-19-22 чи подзвонити на безкоштовну «гарячу лінію» за телефоном 0-800-507-309. Телефон «гарячої лінії» ПФУ у Сватівському районі 3-50-40.
Сайт Головного управління ПФУ в Луганській області www.pfu.lg.ua.

З повагою Управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі.


Яндекс.Метрика