Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияПенсійний фонд України нагадує

Управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі Луганської області нагадує всім юридичним, фізичним особам з найманою працею та фізичним особам, які обрали спрощену систему оподаткування (сплачують єдиний та фіксований податки), що

Наближається строк здачі звіту по системі персоніфікованого обліку за 2009 рік, який надається щорічно до відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж з 1 січня 2010 по 31 березня 2010 рік.

Також доводимо до відома, що Пенсійний фонд України з 1 січня 2010 року запроваджує Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, який затверджено постановою правління Пенсійного фонду України від 05.11.2009 № 26-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24.11.2009 № 1136/17152.

Звіт з січня 2010 року формулюється та подається роботодавцями та фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників до органів Пенсійного фонду не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення базового звітного періоду. Базовим звітним періодом для них є календарний місяць.

На підставі Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за неподання, несвоєчасне подання звітності, приховування суми заробітної плати, будуть застосовані фінансові санкції, а до посадових осіб адміністративні стягнення в розмірах згідно чинного законодавства.

Відсутність фінансово-господарської діяльності та трудових відносин повинна бути підтверджена довідкою податкового органу, довідкою форми 1-дф або іншими документами. Прохаємо віднестися з розумінням і відповідальністю до цієї справи і прийняти в ній активну участь.

Якщо у Вас виникли питання прохаємо Вас звертатися за адресою:
м. Сватове, пл. 50 – річчя Перемоги, 38, кабінет № 2, № 1 телефони: 3-46-00, 3-46-01

Н.Л.Козьменко
Начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі Луганської області


Яндекс.Метрика