Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияКонтрольно-ревізійний відділ інформує...

З початку поточного року об’єднаним контрольно-ревізійним відділом у Сватівському та Троїцькому районах за результатами проведених п’яти ревізій по п’яти бюджетних установах Сватівського та Троїцького районів виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 312,27 тис. грн., в т. ч. недоотримання фінансових ресурсів на суму 19,21 тис. грн., незаконних та нецільових витрат — 293,06 тис. грн.
Всього відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 276,50 тис. грн. Крім того встановлено інших фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 762,74 тис. грн., втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок неефективних управлінських дій — 189,26 тис. грн. Інші фінансові порушення усунено повністю.
Складено 10 протоколів про притягнення до адмінвідповідальності за відсутність бухгалтерського обліку або ведення його з порушенням діючого законодавства. Притягнуто до адмінвідповідальності 10 посадових осіб, яких оштрафовано на суму 1,39 тис. грн., на теперішній час сплачено 1,26 тис. грн.
Застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами по 4 бюджетних установах. До правоохоронних органів передано матеріали двох ревізій.
Згідно плану роботи відділу в наступному (другому) кварталі поточного року планується проведення ревізій по комунальному підприємству “Сватове-тепло” та Куземівській сільській раді.
У разі наявності інформації про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни підконтрольними органам служби підприємствами, установами та організаціями громадяни можуть проінформувати про це як об’єднаний контрольно-ревізійний відділ у Сватівському та Троїцькому районах за телефоном 3-42-89, так і КРУ в Луганській області за “телефоном довіри” 58-69-54.

Т.М. КОНДРАТЬЄВА, заступник начальника об’єднаного контрольно-ревізійного відділу у Сватівському та Троїцькому районах.


Яндекс.Метрика