Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияДЛЯ ВАС, МОЛОДІ МЕШКАНЦІ СВАТІВЩИНИ


З метою активізації молоді в громадському та суспільному житті району, області, державотворенні відділ у справах сім’ї, молоді та спорту звертається до молодих людей Сватівського району з пропозицією взяти участь у різноманітних конкурсах, форумах, фестивалях:

1. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.
Мета та завдання заходу — залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив; навчання молоді основам підприємництва шляхом проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, конференцій тощо; допомога у впровадженні перспективних проектів у життя; надання методично-консультативної допомоги молодим підприємцям щодо організації власного бізнесу. В конкурсі беруть участь громадяни віком 14-35 років.
Порядок проведення. Організація та проведення районного етапу конкурсу — з 15 лютого до 5 травня 2010 року.

2. II Міжнародний дитячий мультиплікаційний фестиваль «Сюрприз».
Мета. Фестиваль спрямований на виявлення та підтримку талановитих дітей у галузі мультиплікації.
Учасники — автори дитячих та юнацьких мультиплікаційних фільмів, колективи відеостудій, освітні заклади усіх типів. Вік авторів не повинен перевищувати 18 років.
Порядок. Заявки на участь у фестивалі надсилати до 1 травня 2010 року.

3. I Всеукраїнський відкритий конкурс кіно-, телетворів «Майстер Гаскойн». Конкурс є відкритим. На конкурс слід надсилати екранні роботи самостійно обраної необмеженої тематики, архітектонічних форматів і будь-яких жанрів. Роботи слід надсилати до 1 травня 2010 року.
Учасники — фізичні та юридичні особи: студенти вищих і середніх навчальних закладів, які навчаються за профільним напрямком; працівники професійних студій телебачення будь-яких форм власності та підпорядкування; члени дорослих і дитячо-юнацьких кіно-, телезакладів, аматорських студій і гуртків; індивідуальні аматори екранного мистецтва.

4. Обласний конкурс комп’ютерних розробок патріотичної тематики.
Мета. Конкурс проводиться з метою розвитку та підтримки творчої активності молоді області, формування патріотичної свідомості підростаючого покоління.
Умови. До участі в конкурсі запрошуються учні, студенти, викладачі, зацікавлені особи, творчі групи. Вік — від 11 до 35 років.
Порядок. Конкурсні матеріали на електронних носіях надсилаються до 10 травня 2010 року.

5. Конкурс проектів та заходів, спрямованих на соціальний розвиток молоді, які реалізуються спільно з громадськими організаціями Луганської області у 2011 році.
Мета: розвиток взаємодії органів державної влади та громадських організацій, залучення молоді до громадської діяльності, вирішення соціальних проблем молоді; активізація молодіжного руху області.
Умови. У конкурсі можуть брати участь громадські організації, що здійснюють діяльність в області не менше року на момент закінчення терміну подання заявок на конкурс.

6. Щорічний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».
Мета — популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитої молоді.
Умови. Учасниками фестивалю можуть бути учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів і студенти вищих навчальних закладів, а також члени молодіжних і дитячих громадських організацій.
Порядок. 1 етап — у районах, містах (крім вищих навчальних закладів), січень-березень 2010 р.;
II етап (регіональний) — область, червень 2010 р.;
III етап (фінал) — вересень.

7. Школа лідера для молоді.
Мета: комплексна теоретична та практична підготовка лідерів до реалізації соціально значущих проектів.
Учасники — молодь віком 22-35 років, яка продемонструвала активну громадську позицію у соціальному житті громади. Навчання в школі є безкоштовним. Участь у 3-х сесіях та виконання домашнього завдання є обов’язковим для всіх учасників школи.

8. Обласний конкурс «Молода людина Луганщини - 2010».
Мета — підтримка та визнання найбільш соціально-вагомих і громадсько-корисних досягнень молоді у сімнадцяти номінаціях, вшанування найбільш активної молоді за виняткові таланти та плідну працю на благо України і рідного краю, пошук та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне життя суспільства, стимулювання кадрового потенціалу, реалізація державної молодіжної політики в регіоні.
Умови. Участь беруть молоді громадяни України віком від 18 до 35 років, які проживають у Луганській області (деталі — в каб. 219 РДА).

9. Обласний молодіжний конкурс поезії та прози «Срібний голос» та обласний молодіжний конкурс публіцистичних творів на актуальну тему з минулого, сучасного та майбутнього життя українського суспільства «Гостре перо».
Мета — розвиток та підтримка творчої активності молоді області.
Учасники. До участі у конкурсах запрошуються авторські студентські та молодіжні колективи та молоді поети, прозаїки та публіцисти віком від 14 до 35 років.
Порядок. Конкурсні матеріали надсилаються до 20 червня 2010 року (деталі — в каб. 219 РДА).

Шановні молоді люди, знайдіть себе, реалізуйте свій творчий та інтелектуальний потенціал в різних галузях життя. За більш детальною інформацією звертайтесь до каб. 219 Сватівської райдержадміністрації або за тел. (06471) 3-28-59.

Світлана ПОНОМАРЬОВА, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.


Яндекс.Метрика