Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громади


Стартувала Акція «Антикорупційний тиждень»Стартувала Акція Антикорупційний тиждень
25 травня у Сватівському районі стартував Антикорупційний тиждень. У рамках цієї акції було заплановано відвідати населені пункти району із презентаціями на теми протидії корупції, громадського руху у цій галузі та тематичним концертом.
Молодь району підтримала цю Акцію і учні Коломийчанської школи спеціально поставили казку «Кошкин дом» на новий, антикорупційний лад. А молодь села Стельмахівка підготувала концерт.
У перший день цього туру автобус із артистами та представниками ГО «Сватівський Слобідський полк» відвідали села Оборотнівка та Куземівка. Жителі сіл вже чекали на учасників Акції і радо зустрічали антикорупціонерів та учасників концерту.
Гості, що завітали на захід, почули багато інформації з питань правозахисту, отримали інформаційні матеріали з контактами Сватівського центру правової допомоги, подивилися тематичний концерт, на якому змогли визначити – що таке корупція, як від неї можна захиститися і як їй протидіяти.
Відсьогодні, протягом тижня, подібні заходи будуть проведені у інших населених пунктах району.

Прес-служба Сватівського центру правової допомоги


Warning: include(/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='./:/usr/local/share/pear/') in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22