Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиСтажування у організаціях членах Коаліції «Мережа громадських приймалень з антикорупційних питань»10-20 грудня представники «Сватівського центру правової допомоги» (ГО «Сватівський слобідський полк»), Н. Кузовеніна та Ю. Красій провели на стажуванні у колег по Коаліції «Мережа громадських приймалень з антикорупційних питань».
У Центрі громадської адвокатури (місто Львів), учасники стажування мали можливість обмінятися досвідом з відстоювання прав клієнта із земельних питань, обговорили існуючі корупційні схеми. Їх можливість свідчить про недосконалість Законодавства, тому громадські діячі визнали доцільність продовження роботи у цьому напрямку. Аж до напрацювання пропозицій для внесення змін до законодавства. У Агенції розвитку Радехівщини Львівська обл., м. Радехів відбувся обмін досвіду із питань розвитку громади, дієвих методів у відстоюванні прав, можливість залучення і мотивація волонтерів.
У громадській організації Центр громадських ініціатив (м. Перечин), цікавим виявився досвід із розробки та впровадження в життя стратегічного плану розвитку району. А також зацікавив проект Центру щодо створення медіа центрів у сільських громадах. Цікавим моментом також виявилося можливість отримання додаткових ресурсів завдяки створенню соціальних підприємств. У діяльності КАПЛ «Вестед» зацікавило багато моментів. Наприклад, робота із місцевим самоврядуванням (с. Баранинці). Це має позитивні наслідки - сільрада активно працює над розвитком інфраструктури села, приділяє багато уваги доступу населення до інформації (сільрада має власний сайт, газету).
Загалом, під час стажування дізнатися вдалося дуже багато, у найрізноманітніших напрямках діяльності організацій. Отриманий досвід вже втілюємо у життя, завдяки доцільним порадам колег – учасників Коаліції. Було взято до уваги багато корисного із організації роботи, ефективного використання наявних ресурсів, залучення нових.
Сукупність усього набутого під час поїздки становить велику цінність для учасників стажування. По-перше, нові знання і навички дозволяють працювати на більш високому професійному рівні. По-друге, з’явилася можливість із найменшими ресурсними затратами виконувати максимум. По-третє, з’явилися нові контакти, що дозволяє залучатися до спільної діяльності.

Ю. Красій,
менеджер зі зв’язків з громадськістю «Сватівського центру правової допомоги»Яндекс.Метрика