Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиПоштові чудесаПоштові чудеса Нещодавно громадський діяч Н. К. Кузовеніна на зустрічі із адміністрацією ринку, представниками влади оголосила, що направила запити до міністра регіонального розвитку та будівництва, міністра юстиції, міністра з питань житлово-комунального господарства України з проханням роз'яснити наступне. Який законний механізм набуття права власності на торгові модулі, що будувалися коштом підприємців, які саме документи необхідні для підтвердження статусу власника і яка установа повинна забезпечити виготовлення цих документів.
Відповіді на ці питання вже давно чекають сватівські підприємці. Саме від цього залежить добробут їхніх родин та усього міста, бюджет якого майже на третину залежить від податків, що сплачують підприємці. Так як на місцевому рівні питання набуття права власності на модулі не вирішують вже тривалий час, довелося звернутися за допомогою до міністерств.
Якось дивно збіглося, що після цієї публічної заяви кореспонденція, адресована громадській організації, почала приходити у відкритому вигляді. Хто шукає у конвертах чужі секрети - нам невідомо, але ми знаємо, як із цим боротися.
Стаття 306 Цивільного кодексу України дає право на таємницю будь-яких видів кореспонденцій. А пункт 2 статті 163 Кримінального кодексу України повідомляє, що порушення таємниці кореспонденцій, вчинені щодо громадських діячів або вчинені службовою особою караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Громадська організація "Слобідський козацький полк" звернулася з приводу вищевикладених порушень до керівництва районного відділу зв'язку. Керівник установи пообіцяв розібратися. Наступного ранку принесли відповідь з Міністерства, яка була відправлена за п'ять днів до того. Чому лист йшов так довго - дуже дивно. А ще дивніше, що отримали його одразу після нарікань керівництву пошти на те, що листи затримуються або приходять у відкритих конвертах.
Доки що це інформація для роздумів. Але якщо такі випадки повторяться, ми залишаємо за собою право без попереджень звертатися до правоохоронних органів.

Прес-служба Сватівського центру правової допомоги


Яндекс.Метрика