Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиНезакінчена перевіркаОдин Сватівський підприємець, назвемо його Сидоров, вирішив найняти реалізатора для своєї торгової точки. Побажавши переконатися у компетентності майбутнього працівника і відповідності його майбутньому місцю роботи, вищеназваний підприємець взяв реалізатора на випробувальний термін. Невдовзі після того, йому потрібно було поїхати з міста на день, що він і зробив. Повернувшись до Сватового, дізнався, що його торгівельні точки перевіряли представники податкової поліції з міста Сєверодонецьк. Що вони перевіряли – невідомо, але доки що нереалізатора перелякали добре. Сидоров вирішив звернутися з приводу цієї перевірки до антикорупційної громадської приймальні «Сватівський центр правової допомоги», що розташований у м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 2а.
Юрист центру І. Л. Гиря допоміг розібратися у законодавстві з приводу перевірок, розповів нехитрі правила поведінки, у випадках, якщо Вас перевіряють. Найперше, що кожному підприємцю необхідно мати, це Журнал перевірок. І коли до Вас завітають представники контролюючих органів, попрохайте заповнити у журналі їх прізвища, підстави для перевірки, законодавче обґрунтування тощо і скріпити ці дані власним підписом.
Невідомо, як будуть діяти у Вашому випадку ці представники, а от коли вони знову завітали до точок Сидорова, і він надав до їхньої уваги вищеназваний журнал, продовжувати перевірку вони чомусь не захотіли. Після цього підприємець почав сумлінно вивчати законодавство, аби не мати проблем у своїй подальшій діяльності. І взагалі, вивчати свої права він тепер радить усім. А якщо самостійно не виходить, ви завжди можете звернутися до нашого Центру і отримати безкоштовну правову допомогу.

Юлія Красій,
менеджер зі зв’язків з громадськістю «Сватівського центру правової допомоги»,
учасника коаліції «Мережа громадських приймалень з антикорупційних питань» проекту «Гідна Україна»
Warning: include(/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='./:/usr/local/share/pear/') in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22