Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеДо уваги абонентів ВАТ «Укртелеком»!

З 14 жовтня 2009 року змінюється порядок набору міжміських та міжнародних напрямків.

Щоб вийти на міжміську телефонну мережу, потрібно замість міжміського префікса «8» набрати префікс «0». Для виходу на міжнародну телефонну мережу замість міжнародного префікса «8-10» — префікс «0-0». Після набору цифри «0» (зі стаціонарного телефону), слід дочекатися безперервного сигналу і тільки потім здійснювати набір інших цифр.
Порядок набору для міжміських викликів та викликів на номери телефонів абонентів операторів мобільного зв’язку
Для міжміських телефонних розмов та дзвінків на номери телефонів абонентів операторів мобільного зв’язку необхідно замість префікса «8» набирати префікс «0» та код міста або мережі оператора мобільного зв’язку без першої цифри «0». Тобто, телефонуючи з одного міста України в інше набирається «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім — код потрібного міста (без першої цифри «0» в існуючому коді), далі без інтервалу — номер телефону абонента, який викликається.
0 (дочекатися безперервного сигналу);
КОД МІСТА (без першої цифри «0» в існуючому коді);
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте.
Наприклад, телефонуючи до міста Вінниця, замість 8-0432 слід набирати 0-432 та номер абонента.
Такий самий порядок набору діятиме і при наборі абонентів мереж мобільного зв’язку зі стаціонарного телефону. Спочатку набирається «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім — код мережі оператора мобільного зв’язку (без першої цифри «0» в існуючому коді) та номер телефону абонента, який викликається.
0 (дочекатися безперервного сигналу);
КОД ОПЕРАТОРА (без першої цифри «0» в існуючому коді);
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте (семизначний номер). Наприклад, телефонуючи абонентам оператора мобільного зв’язку Utel, потрібно набрати 0 - 91, далі без інтервалу — номер телефону абонента.
Порядок набору для викликів у межах області
Для внутрішньообласних телефонних розмов необхідно замість префікса «8» набирати префікс «0» (дочекатися безперервного сигналу), подальший набір номера (крім абонентів Київської області) залишається без змін. Для Київської області вводиться новий власний код «45» замість коду «044». Для міжміської телефонної розмови з абонентом Київської області слід набирати «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім — «45» і останні дві цифри існуючого коду населеного пункту, далі без інтервалу — номер телефону абонента.
0 (дочекатися безперервного сигналу); 45 (код Київської області);
XX (останні дві цифри існуючого коду населеного пункту в області);
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте (п’ятизначний номер). Наприклад, телефонуючи до міста Бровари, слід набирати 0-4594 та номер телефону абонента.
Такий самий порядок набору номера застосовується для абонентів Київської області в межах області.
Звертаємо Вашу увагу, що при здійсненні міжміського виклику «0» на початку номера повинен бути ЛИШЕ ОДИН. При випадковому наборі другого поспіль «0» відбувається МІЖНАРОДНЕ З’ЄДНАННЯ з відповідною тарифікацією. Просимо абонентів бути уважними при наборі номера.
Порядок набору для міжнародних викликів
Для здійснення міжнародного виклику замість міжнародного префікса «8-10» необхідно набирати новий префікс «0-0», тобто «0» (дочекатися безперервного сигналу), потім — знову «0», далі без інтервалу — код країни, код міста та номер телефону абонента.
0 (дочекатися безперервного сигналу);
0 (префікс виходу на міжнародний зв’язок);
КОД КРАЇНИ;
КОД МІСТА;
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБОНЕНТА, якого викликаєте.
Наприклад, телефонуючи до міста Москва, потрібно набрати 0-0-7 (код Росії), 495 (код м. Москва) та номер абонента.
Отримати додаткову інформацію щодо порядку набору номерів телефонів Ви можете за номерами телефонів довідково-інформаційних служб товариства: «109», «8-18», або на сайті ВАТ «Укртелеком» www.ukrtelecom.ua.

Увага!
Порядок здійснення міжнародного виклику на телекомунікаційну мережу України з-за кордону залишається незмінним!

Н.С.

Обсудить статью в форумеВикористайте можливість безоплатно оформити державні акти на право власності на земельні ділянки

Згідно постанов Кабінету Міністрів України від 5.08.2009 р. №844 та від 26.08.2009 р. №901 затверджений порядок безоплатних оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам України у 2009 році та виділено близько 5,96 млрд. грн. за рахунок коштів Стабілізаційного фонду для здійснення цих заходів.
Дія цієї постанови поширюється на громадян, яким за рішенням відповідних рад згідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 р. №15-92 «Про приватизацію земельних ділянок» та ст. 118 Земельного кодексу України передано у власність земельні ділянки для:
— будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд;
— ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів;
— садівництва.
Отже, якщо у вас є рішення про передачу вам у власність земельних ділянок з цільовими призначеннями, які вказані вище, невідкладно звертайтесь до сільської (селищної, міської) ради для оформлення заяви про видачу державного акту на право власності на земельну ділянку.
До заяви необхідно додати копію паспорта, копію ідентифікаційного номеру фізичної особи та рішення органу місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у власність.
В разі відсутності у громадян рішення про передачу у власність земельних ділянок, які знаходяться у їхньому користуванні, необхідно негайно звернутись до відповідної ради з заявою щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку. Після прийняття відповідного рішення радою вам необхідно звернутись до землевпорядної організації для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку. Ця послуга буде платною для громадян. Але якщо ця документація буде узгоджена та затверджена відповідною радою в 2009 р., ви маєте можливість виготовити та провести реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку безкоштовно.
Пам’ятайте, що згідно вище зазначених постанов ви маєте право безкоштовно одержати державні акти на право власності на земельну ділянку лише до 31 грудня 2009 р.

“НС”.

Обсудить статью в форумеЗміни в процедурі проходження державного технічного огляду транспортних засобів

Враховуючи численні звернення органів місцевої влади ряду областей, де відповідно до положень нового порядку проведення державного технічного огляду, що вступив в дію з січня 2009 року, не вдалося сформувати необхідну мережу суб’єктів господарювання уповноважених на проведення перевірки технічного стану транспортних засобів під час державного технічного огляду, а також з метою недопущення ажіотажної ситуації з проведення державного технічного огляду в наступному році через подвійне навантаження на підрозділи ДАІ, постановою Уряду від 19 серпня 2009 року №892 змінено пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 року №606, який викладено в такій редакції: „Установити, що до 1 липня 2010 р. у разі відсутності в межах території району суб’єктів господарювання, уповноважених на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду, перевірка технічного стану транспортних засобів проводиться в пунктах технічного контролю Державтоінспекції, що розташовані у відповідному районі». Тобто, для зручності автовласників підрозділам ДАІ по обслуговуванню районів, де відсутні уповноважені на перевірку технічного стану суб’єктів господарювання, дозволено самостійно, як і було раніше, контролювати технічний стан транспортних засобів на спеціально обладнаних для цього пунктах технічного контролю.
Відповідно до прийнятого рішення Департаментом ДАІ дана вказівка підпорядкованим підрозділам на відновлення в десятиденний термін зазначених пунктів та початок роботи. Особливо слід звернути увагу на те, що з урахуванням прийнятих змін термін проведення державного технічного огляду транспортних засобів закінчується 15 грудня 2009 року, тобто залишається 3 місяці, при цьому відсоток проходження державного технічного огляду по державі складає 32%.
Зважаючи на викладене, Державтоінспекція наполегливо радить всім автовласникам, транспортні засоби яких підлягають державному технічному огляду в цьому році, знайти можливість у найкоротший термін подати свої транспортні засоби на технічний огляд.
Нагадуємо, що експлуатація транспортного засобу, який вчасно не пройшов у встановленому порядку державного технічного огляду, дає підстави для притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 340 - 425 грн., а також вилучення талона про проходження державного технічного огляду. Експлуатація транспортного засобу без талона про проходження державного технічного огляду забороняється.

Олександр ДОРОШЕНКО,
начальник ВДАІ з обслуговування Сватівського району.

Обсудить статью в форумеПреступление и..?

Если в наше время в нашей стране при реинкарнации душа Достоевского обретет плоть современного писателя, вряд ли Федор Михайлович напишет «Преступление и наказание-2». И не потому, что окажется ярым противником многострадальных мыльных опер. Просто он не обнаружит в нашем обществе (в высших эшелонах его власти) «наказания». В том его духовном понимании, о котором он писал. Раскольниковых у нас сейчас хоть пруд пруди. И все современные Родионы уверены, что они «не тварь дрожащая, а право имеют». Да вот только вряд ли среди них найдется мученик совести, страдающий от содеянного, способный выйти на площадь и попросить прощения у людей. Все топ-преступники у нас рано или поздно превращаются в бегущих людей. Кого в Америке отловят, кого на крыше настигнут, а кто навсегда остается в списке «неуловимых Джо» или оправданным купленным судьей. Пила современных реалий разрезала диалектику Достоевского пополам: преступление и… никаких наказаний. Ни в материальной оболочке с конфискацией имущества, ни в моральном измерении с угрызением совести. Совести нет, и грызть нечего.
Что нардеп Лозинский заявил по поводу зверски «убиенного» им местного жителя? «Повторись такая ситуация — я сделал бы то же самое».
Судьи бегают от суда по крышам, депутаты отстреливают полунищих людей, как диких кабанов, которые вздумали бродить «по копанному» на многогектарных угодьях «денежного мешка» (с «бронежилетом» на все случаи жизни) под названием — «депутат». И это не единичные случаи. Вполне очевидно, что это только толика беспредела слуг народа. Это вершина айсберга, который не удалось скрыть от СМИ. Или он (упомянутый нардеп) попал под «горячую» руку партийных оппонентов, которые сами подобным образом ранее уже «зарекомендовали» себя, но сейчас у них появился хороший шанс в виде двух зайцев: и народ обнять рукой справедливости, и в политический колокол громко ударить: посмотрите на представителей данной партии, здесь бьют и убивают. Но посмотреть можно на всех. На весь, так сказать, цвет представителей власти. Достаточно вспомнить одну фамилию, но двух ее носителей.
Уголовное дело против Леонида Козаченко (экс-вице-премьер министр Украины) было возбуждено 24 марта 2003 года по подозрению в злоупотреблении служебным положением на посту вице-премьера и в уклонении от уплаты налогов на сумму 584,9 тысячи гривен на посту гендиректора СП ЗАО «Украгробизнес». Ему также было предъявлено обвинение в получении взятки в особо крупных размерах… И что? От преступления и наказания осталось «и…» с точками. Обвиняемый оправдан.
В Одессе в июле 2004 г. нардеп Алексей Козаченко убил молодого парня из пистолета, которым обладал незаконно. И что? Следователи сделали вывод, что народный депутат мужественно защищался от нападения злоумышленников, чьими руками «злочинна влада» пыталась отомстить Козаченко за отказ голосовать за внесение изменений в Конституцию Украины. Журналисты не знали, плакать им или смеяться, поскольку потерпевший не мог объяснить, где именно нападавшие, которые возвращались через центр города с пляжа в майках и шортах, прятали пистолет? Разве что в плавках? Никаких трудностей для расследования инцидента, во время которого Козаченко убил человека, нет. Есть свидетели, есть труп, есть пистолет — типичное оружие киллера, потерянное в 1992 году на территории Приднестровья и поставленное в 1996 году на учет правоохранителями России как возможное орудие нескольких преступлений. В конце концов, есть закон, который предусматривает ответственность не только за намеренное убийство, но и за незаконное приобретение, хранение и ношение огнестрельного оружия. И вот новое убийство с участием нардепа Лозинского, о котором Высоцкий точно бы написал: «Идет охота на людей. Идет охота!»
Украинский народ за последние десять лет досыта наелся принципов верховенства права, в соответствии с которыми прав тот, у кого больше прав. И поэтому было бы неплохо, хотя бы для эксперимента, попробовать чуть-чуть пожить по другим принципам, принципам верховенства закона, который имеет две составляющие: равенство всех граждан перед законом и неотвратимость наказания за содеянные преступления. Правда, в этом случае многие из деятелей как прошлой, так и нынешней власти оказались бы на тюремных нарах. Все морганы закончат моргами. Это понятно. И когда к ним придет женщина с косой (но теперь уже в виде сельскохозяйственного орудия труда), они обнаружат, что не все берут взятки. И от нее не откупиться, и бронежилет в виде громкого названия «нардеп» не спасает. А ведь нардеповской эгидой уже полностью окарикатурили понятие справедливости. Надень это звание-щит, например, Раскольников, и народные избранники сразу бы «отмазали» коллегу, превратив студента из преступника в спасителя человечества, избавившего от гнета бабки-процентщицы тысячи обездоленных детей-сирот. «А топор?» — спросите вы. Это средство самообороны от кровожадной старухи… по-нардеповски.

Владимир ПЕТРУШЕНКО.

Обсудить статью в форуме

Яндекс.Метрика