Сайт города
СВАТОВО
"Новини СватІвщини" в интернетеЗвернення ВАТ “Ощадбанк” до вкладників Ощадбанку колишнього СРСР

Шановні вкладники! Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» для повернення знецінених заощаджень Ощадбанку колишнього СРСР встановлена вимога щодо створення інформаційно-аналітичної системи «Реєстр вкладників заощаджень громадян» (далі — Реєстр). При цьому, підставою для включення вкладника до цього Реєстру є дані щодо ідентифікації особи вкладника.
Для проведення ідентифікації вкладники повинні звернутися до установ банку за місцем знаходження вкладу, пред’явити наступні документи:
— паспорт громадянина України та ксерокопії сторінок паспорта, які містять прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, серію та номер паспорта, дату видачі та найменування органу, що його видав, відмітку про місце реєстрації, відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера (за наявності);
— довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її ксерокопію (довідка не надається у випадку наявності в паспорті відмітки про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера);
— ощадні книжки по компенсаційних рахунках, а за їх відсутності ощадні книжки за вкладами Ощадбанку колишнього СРСР;
— цінні папери (облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов’язання СРСР, сертифікати Ощадного банку СРСР).
У випадку звернення до установи банку довіреної особи вкладника, додатково до перелічених документів додаються довіреність вкладника, оформлена належним чином, її ксерокопія, паспорт громадянина України та ксерокопії сторінок, які містять прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, серію та номер паспорта, дату видачі та найменування органу, що його видав, відмітку про місце реєстрації, відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера (за наявності), довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків та її ксерокопія. Керівництво ВАТ „Ощадбанк» запевняє, що фахівці банку забезпечать належне обслуговування громадян впродовж всього терміну формування Реєстру та проведення компенсаційних виплат.
Усвідомлюючи важливість цієї соціальної місії банку, просимо взяти інформацію, викладену у зверненні, до уваги, сприяти першочерговому внесенню до Реєстру даних щодо громадян поважного віку, не допускати надмірного ажіотажу та виявити взаємну ввічливість.
Інформація щодо діючих установ банку Сватівського району (філій), їх місцезнаходження та обслуговування ними компенсаційних вкладів реорганізованих філій наведена нижче.
Список филиалов Сбербанка, производящих выплаты по обесцененным вкладам СССР
Заздалегідь вдячні за розуміння та співпрацю.

Керівництво ВАТ «Ощадбанк».

Обсудить статью в форумеМІЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

Шановні громадяни! Зараз на території України, в тому числі і Сватівського району, проводиться реєстрація вкладників Ощадбанку та видача компенсації по знецінених вкладах громадян України. У зв’язку з цим почастішали випадки крадіжок грошей, особливо у людей похилого віку, випадки шахрайства з боку злочинців, які пропонують свої послуги для скорішого отримання компенсаційних виплат особам похилого віку та жителям сільської місцевості.
Щоб не стати жертвами злочинців, необхідно проявляти пильність та уважність при оформленні відповідних документів, не давати свої особисті документи та ощадні книжки малознайомим людям, не розголошувати відомості про себе, стоячи в черзі.
З питання отримання компенсаційних виплат звертайтеся тільки до державних банківських установ. Отримавши готівку, будьте пильні та обережні при її зберіганні, щоб не стати жертвою злочинних посягань.
У випадку скоєння відносно Вас злочину чи правопорушення, негайно звертайтеся до чергової частини Сватівського РВ УМВС або телефонуйте за телефонами: 02, 3-19-05.

H.C.

Обсудить статью в форумеРОЗ’ЯСНЕННЯ ФАХІВЦІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Питання підвищення пенсій, звичайно, не може не хвилювати громадян. Саме тому ми звернулись до заступника начальника управління-начальника відділу з призначення пенсій районного відділення Пенсійного фонду України Елли Вовк, яка відповіла на запитання кореспондента “НС”.

Запитання: 3 прийняттям Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» що змінюється в розрахунку пенсій ?
Відповідь: Цим законом передбачено важливі зміни у законодавчих актах, які регулюють питання пенсійного забезпечення. Суть змін полягає у тому, що для всіх пенсіонерів, які отримують пенсії за базовим пенсійним законом, вартість одного року страхового стажу збільшено з 1% до 1,2% з 1 січня 2008 року. Крім цього тим пенсіонерам, у яких при визначенні заробітку для обчислення пенсії була застосована середня заробітна плата працівників за 2002-2005 роки, пенсії перераховуються з урахуванням цього показника за 2006 рік, який становить 928,81 грн. Доплата за понаднормативний стаж за кожен рік страхового стажу (понад 25 років для чоловіків та 20 років для жінок) буде визначена як різниця між наявним страховим стажем та 20 роками роботи для жінок та 25 роками роботи для чоловіків.
Запитання: Чи треба звертатися до управління Пенсійного фонду України з питання перерахунку пенсій ?
Відповідь: Ні, не треба. Перерахунок пенсій проводиться автоматичним способом і пенсіонерам немає потреби надавати додаткові документи.
Запитання: Як можна дізнатися про новий розмір пенсії після перерахунку?
Відповідь: Розмір пенсії та її складові з 01.01.2008 р. буде відображено у повідомленні, яке отримає кожен пенсіонер одночасно з доплатою до пенсії в новому розмірі.
Запитання: Чи можна звернутися до фахівців Пенсійного фонду та отримати консультацію з роз’яснення пенсійного законодавства ?
Відповідь: У відділах з призначення та виплати пенсій управління ПФУ функціонує «гаряча лінія» за телефонами: 3-39-57 та 3-44-19. Запрошуємо до спілкування всіх бажаючих.
Запитання: Як змінено розмір надбавки за особливі заслуги перед Україною матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку ?
Відповідь: 3 січня цього року ця надбавка встановлюється в розмірі від 35 до 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Запитання: Що змінено для донорів ?
Відповідь: У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, збільшується розмір підвищення до пенсії особам, які мають статус Почесного донора України (СРСР). Розмір підвищення до пенсії з 1 січня 2008 року - 59, 20 грн.
Запитання: Як змінено розмір пенсій осіб, які мають статус „дитина війни» ?
Відповідь: Підвищення до пенсії виплачується незалежно від встановлення інвалідності та у розмірі, встановленому для учасників війни (10 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність). З нового року це — 47 грн.
Запитання: Чи змінено пенсії „чорнобильців» ?
Відповідь: Внесено зміни, відповідно до яких розміри додаткових пенсій «чорнобильців» та мінімальні розміри пенсій по інвалідності або в зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи визначатимуться у відсотках від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Запитання: Чого слід чекати колишнім неповнолітнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, створених фашистською Німеччиною та її союзниками в період Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни ?
Відповідь: Таким особам встановлюється підвищення до пенсії у розмірі 10-50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Запитання: Що чекати працюючим пенсіонерам?
Відповідь: У разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням не менше ніж 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі.

H.C.

Обсудить статью в форуме

Яндекс.Метрика