Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Центри обслуговування платників Сватівської ОДПІ надали понад 1,5 тисяч послуг

“Протягом січня – квітня 2015 року понад 11 тисяч громадян відвідали Центри обслуговування платників Сватівської ОДПІ, Білокуракинського та Троїцького відділень Сватівської ОДПІ”, - проінформував начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин.

Він повідомив, що серед наданих адміністративних послуг найбільше громадян (понад 63%) звернулось з приводу отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

Мирослав Остапишин відзначив, що до послуг платників – звірка про стан розрахунків з бюджетом, консультаційна допомога щодо заповнення податкової звітності та з питань ведення господарської діяльності, експрес - навчання у разі виникнення проблем під час подання звітності в електронному вигляді. Також платники можуть скористатися комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика