Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Доходи місцевих бюджетів Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів збільшились більш ніж на 42 відсотки

Як повідомив начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин, доходи місцевих бюджетів регіону за січень-квітень 2015 року склали 34,4 млн. грн., що на 10,2 млн. грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Мирослав Остапишин зазначив, що домінуючим у формуванні місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі надходжень склала 52,5 відсотки або понад 18 млн. грн.

Також він поінформував, що за рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися більш ніж на 5,9 млн. грн., єдиного податку на підприємницьку діяльність від юридичних, фізичних осіб та сільгосппідприємств – на 5,1 млн. грн., акцизного податку від реалізації підакцизних товарів – на 0,75 млн. грн.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика