Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

З нагоди свята Останнього дзвоника до школярів Сватівської гімназії завітали податківці

За словами заступника начальника Сватівської ОДПІ Оксани Цубанової, фахівці інспекції обговорили з учнями гімназії особливості податкового законодавства України, завдання та функції контролюючих органів в сфері оподаткування, існуючі податки та збори.

Під час проведення зустрічі податківці також ознайомили учнів з функціями електронних сервісів Державної фіскальної служби, таких як «Пульс», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», «Електронний кабінет платника податків».

Наприкінці уроку Оксана Цубанова акцентувала, що майбутнє нашої країни залежить від базових знань отриманих громадянами у шкільному віці. Соціальна свідомість людини, характер, культура поведінки формуються ще в дитячому віці. Кожен повинен поважати закони своєї держави та розуміти важливість сплати податків.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика