Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Кампанія декларування доходів громадян триває!

За словами начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, з початку року вже 1399 мешканців Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів задекларували свої доходи на загальну суму понад 12,8 млн. гривень.

Він повідомив, що згідно декларацій сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 1,05 млн. гривень, основним джерелом доходів є дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції.

Мирослав Остапишин нагадав, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, можуть надати декларацію упродовж всього 2015 року.

Начальник інспекції зазначив, що у разі виникнення будь-яких запитань щодо декларування платники податків можуть звернутися за роз’ясненням безпосередньо до Центрів обслуговування платників Сватівської ОДПІ, які на період кампанії декларування працюють у посиленому режимі.

Ми чекаємо на кожного, хто бажає виконати свій громадський обов’язок!

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика