Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Обов'язковий розгляд звернень громадян — дотримання їх прав і свобод

Право на зверенння є важливим конституційно — правовим засобом захисту та однією із організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Питання практичної реалізації громадянани права на звернення, наданого їм Конституцією України, регулюється Законом України “Про звернення громадян”.

Відповідно до цього Закону громадяни мають право вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних органів. Цей Закон забезпечує громадянам України можливість для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтерсів та відновлення їх у разі порушення.

В Сватівській ОДПІ постійно приділяють увагу зверненням громадян, як одному з пріоритетних напрямів роботи, оскільки дотримання норм доброчесності є важливим фактором, органічно пов'язаним з місією, на якій грунтується діяльність Державної фіскальної служби України.

Для зручності громадян в приміщенні інспекції постійно діє приймальня громадян.

Запис на особистий прийом громадян посадовими особами Сватівської ОДПІ проводиться за попереднім записом згідно з затвердженим графіком за тел. 3-49-29 або у Центрі обслуговування платників. Графік особистого прийому розміщено на інформаційному стенді в приміщенні Центру обслуговування платників.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика