Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

5 кроків до застосування РРО

Звертаємо увагу платників на те, що з 1 січня 2015 року сфера застосування РРО суттєво розширилася. З 01.07.2015 року платники єдиного податку ІІІ групи повинні застосовувати в своїй господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, а платники єдиного податку ІІ групи – з 01.01.2016 року.

Першим кроком суб’єктів господарювання, які мають намір використовувати реєстратори розрахункових операцій, є вивчення документації щодо застосування певних видів реєстраторів, моделей їх класифікацій у конкретних сферах діяльності, а потім вже їх придбання.

Другим кроком - є обрання Центру сервісного обслуговування РРО та укладення з ним договору.

Третім кроком - є звернення до податкової за місцезнаходженням (місцем проживання) суб’єкта господарювання та подання:
-? заяви про реєстрацію РРО за формою 1-РРО;
-? копії документа, що підтверджує факт придбання або безоплатного отримання РРО;
-? копії документа на право власності або права перебування (оренди) в приміщенні, де будуть використовувати касовий апарат;
-? копії договору із ЦСО (центром сервісного обслуговування);
-? отримання довідки про резервування фіскального номеру РРО за формою 2-РРО.

Четвертим кроком - протягом 5 робочих днів із моменту видачі довідки про резервування фіскального номера РРО є звернення до ЦСО, аби касовий апарат опломбували та ввели в експлуатацію.

П’ятим кроком – є подання копії згаданої довідки до закінчення вищезазначеного п’ятиденного строку до податкової для завершення реєстрації РРО й отримання посвідчення.

Дотримуючись цього нескладного алгоритму, підприємці – спрощенціц уникнуть застосування штрафних санкцій за незастосування реєстрації РРО під час здійснення розрахунків за готівку.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика