Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

З 01 липня 2015 року фізичні особи почали сплачувати транспортний податок

В Україні з 01 січня 2015 року кожен власник автомобіля об'ємом двигуна понад 3000 куб. см та терміном використання менше 5 років, з дати першої реєстрації, щорічно повинен платити транспортний податок у розмірі 25000 гривень за кожен автомобіль.

При цьому, податок нараховується незалежно від типу палива, яке використовується транспортним засобом.

Слід врахувати, якщо закінчення 5-ти річного терміну використання автомобіля, після дати першої реєстрації, наприклад у червні поточного року, контролюючі органи нарахують власнику транспортний податок за 6 місяців поточного року у сумі 12500 гривень.

У разі продажу транспортного засобу протягом року, податок розраховується попередньому власнику з 1 січня поточного року до початку місяця, коли він втратив право власності, а новому власнику – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів від дня вручення їм контролюючим органом податкових повідомлень-рішень за місцем реєстрації транспортних засобів.

Згідно з нормами Податкового кодексу, якщо фізична особа не сплатила податок у зазначений термін, на суму несвоєчасної сплати нараховується штраф у розмірі 10% (при затримці до 30 календарних днів включно) або 20% (при затримці більше 30 календарних днів).

Крім того, нараховується пеня в розмірі 120% річних облікової ставки НБУ. Якщо взяти нинішню ставку НБУ 30%, то 120% - це 36% (за повний рік прострочення). Тобто 9 тисяч гривень.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика