Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Якщо зарплата та інші виплати перевищували 120 розмірів мінімальної зарплати, декларація подається обов’язково

Відповідно до норм Податкового кодексу України обов’язкове подання декларації передбачено для громадян, які отримували у минулому році доходи не від податкових агентів та доходи, з яких протягом року податок на доходи фізичних осіб не утримувався. Це іноземні доходи, доходи у вигляді спадщини та подарунків, доходи від операцій з продажу (обміну) нерухомого та рухомого майна та інші.

Також, обов’язкове подання річної декларації передбачено і для громадян, які у минулому році отримували доходи у вигляді заробітної плати та за цивільно – правовими договорами від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума таких оподаткованих доходів перевищили 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року – у 2014 році 146 160 грн.

У разі якщо загальна річна сума не перевищила зазначений показник, та відсутні інші підстави для надання річної податкової декларації, декларацію подавати не потрібно.

Норму щодо подання декларації про майновий стан і доходи громадянами, чиї доходи перевищують 120 розмірів мінімальної заробітної плати, містить пп. «є» п.176.1 ст. 176 ПК України.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика