Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Підакцизним товарам - особливу увагу!

За інформацією начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, за ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами підприємці Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів протягом січня 2015 року сплатили 38,6 тис.грн., що перевищує аналогічний показник минулого року на 13,0 тис.грн., або на 50,8 відсотків.

Ринок алкогольних напоїв та тютюнових виробів є «надпотужним магнітом» для зловживань у торговельній сфері, тому податкове відомство є захисником законних прав громадян на належну якість продукції та контролює наявність у суб’єктів господарювання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, вчасну сплату до бюджету акцизного податку.

Представники торгівлі мають почути та зрозуміти головну вимогу податківців про неприпустимість фактів здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій, продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Особливо небезпечно вживати горілчану та тютюнову продукцію молоді, тому вітчизняне законодавство забороняє її продаж особам до 18-річного віку.

Нагадуємо платникам, що продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до суб”єкта господарювання, складає 6,8 тис.грн.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика