Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Платники податків збільшили надходження до місцевого бюджету на 6 відсотків

За інформацією начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, від платників податків Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів за січень 2015 року до місцевого бюджету надійшло 6,2 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додатково до місцевого бюджету надійшло майже 0,35 млн.грн.

У надходженнях домінує сплата податку на доходи з фізичних осіб – майже 4,8 млн.грн.та плата за землю – майже 0,8 млн. грн.

Керівник Сватівської ОДПІ відзначив, що фахівці інспекції першочергову увагу приділяють забезпеченню стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів. Адже збір податків – це забезпечення соціальних програм та гарантія зміцнення економіки держави, виплат заробітної плати, пенсій тощо.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика