Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Надходження військового збору склали майже 3 млн. гривень

За словами начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, саме таку суму військового збору спрямовано до зведеного бюджету платниками податків Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів у січні – травні поточного року.

Посадовець відзначив, що стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес – спільноти регіону.

Також, він звернув увагу, що суттєвим фактором, який впливає на збільшення надходжень на потреби Збройних сил України, є легалізація трудової зайнятості та унеможливлення випадків виплати заробітної плати у «конвертах».

Крім того, Мирослав Остапишин нагадав про те, що з 1 квітня поточного року запроваджено оновлену форму № 1 ДФ, у розділі ІІ якої податкові агенти відображають інформацію про військовий збір. При цьому в податковому розрахунку за формою 1 ДФ податкові агенти не зазначають відомості про фізичних осіб, яким нараховані такі доходи.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика