Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Продаєте власноруч вирощену продукцію – подбайте про оформлення відповідної довідки

Доходи від продажу власноруч вирощеної сільськогосподарської продукції не оподатковуються, якщо громадянин має Довідку форми № 3 ДФ “Про наявність у фізичної особи земельних ділянок”. Так, відповідно до Податкового кодексу України, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України.

Такі доходи громадян не оподатковуються і не відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, якщо факт їх отримання на власній земельній ділянці громадянин підтвердить Довідкою за ф. № 3 ДФ. Для отримання Довідки за ф. № 3 ДФ громадянам необхідно звернутися до сільської, селищної або міської ради за місцем податкової адреси (за місцем проживання). Довідка видається безоплатно протягом п’яти робочих днів з моменту подання відповідної заяви. Строк дії довідки – п’ять років.

У разі зміни інформації, зазначеної у довідці, власник сільськогосподарської продукції письмово інформує сільську, селищну, міську раду, яка протягом п'яти робочих днів видає йому нову довідку з урахуванням відповідних змін. При цьому попередня довідка анулюється. При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика