Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Юридичні особи, що обрали спрощену систему оподаткування більш ніж на 320 відсотків збільшили надходження до бюджету

Про це проінформував начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин.

Мирослав Дмитрович Остапишин повідомив, що протягом січня-березня 2015 року до бюджетів сплачено 223,2 тис. грн. єдиного податку, що більш ніж на 170 тис. грн. перевищує аналогічний показник 2014 року.

Він зазначив, що постійне вдосконалення спрощеної системи оподаткування дає потужні імпульси для розвитку малого підприємництва, що в свою чергу сприяє підвищенню добробуту регіону.

Начальник інспекції нагадав, що відповідно до Податкового кодексу України обрати спрощену систему оподаткування (третю групу платників єдиного податку) можуть юридичні особи – суб”єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 20 млн. грн.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика